Jump to content
gokmen26

Motor Kulağı arızası

Tavsiye Edilen Mesajlar

gokmen26    1
gokmen26

Öncelikle aranıza yeni katıldım. Bu yüzden hatalarım olanbilir. Beni uyarırsanız sevinirim. 2010 dynamic+ AT aracım ısınana kadar motor vibrasyon yapıyor (şaseyi titretiyor) l. Ben sağ yağlı kulak arızası olduğunu düşünüyorum. Ancak servise fiyat sordum 800 Tl fiyat verdiler. Yan sanayi araştırdım. İstanbuldaki firmalarda bulamadım. Sizden bu konu ile ilgili iki hususta yardım talep ediyorum. İlk olarak motor kulağı yan sanayi takılır mı? takılırsa temin edebileceğim bildiğiniz bir yer var mı? İkinci husus da daha önce sahip olduğum 2003 mazda 6 aracımda da aynı arızadan dolayı motor kulağını değiştirmiştim, iki araçta da aynı motor kulağı kullamılmış olabilir mı. Şayet öyle ise piyasada o kasalara uyumlu motor kulağı yeterince var, onlardan alıp değiştirebilirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.