Jump to content

Shell'de 50 TL'ye Varan Worldpuan


Saridoan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

01 Nisan - 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 16-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri Shell istasyonlarından minimum 50 TL akaryakıt alımı yaptığında kazanabileceği indirim tutarı 50 TL olacaktır.

Shell gas station graphical represenation

Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Ancak 16-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler eğer SMS katılımı var ise bir sonraki World Üye İşyeri olan Shell istasyonlarından 50 TL’den daha az akaryakıt alımı yapmış olsalar bile bu durumda en fazla 25 TL indirim kazanabilecek.

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı veya Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 3160’a göndermesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Shell marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 08 Haziran 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 16 Haziran 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır. Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 08 Haziran 2017 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 09 Haziran 2017 tarihinde yüklenecektir.

16-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Shell istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına veya banka kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek indirim 25 TL’dir.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması için sunulan kampanya şartlarından faydalanamazlar.

  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

400 lirada 50 lira .

 %12,5 eder yani 5,40 a alınan benzin 4,72 ye düşer. Bide böyle düşün !

 

  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...