Jump to content
Arfkrgz

2.Nesil Mazda3 Egzozdan Gelen Ses

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arfkrgz    2
Arfkrgz

Merhaba arkadaşlar aracın motoru sogukken ilk çalıştırdıgımda aracın egzozu 1dk civarı sanki kumandalı egzoz varmış gibi hafif abart sesi geliyor 1 dk sonra düzeliyor sebebi ne olabilir. rahatsız edici bir ses degil aslında tatlı bi ses sanki v8 motorlu araç gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.941
Burak

Bizim araçlar yüksek devirde çalışıyor ilk çalıştırmada ve yaklaşık 1 dakika sürüyor. Ondan o şekilde bir ses geliyor. 

Bizdeki yine iyi. 3.nesil Mazda3 te ürkütücü bir ses var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru    356
S.Halilduru

Normal bir durum keyfini çıkartın. :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3

Benim araçta aynı hatta önceki 1. Nesil guzumda aynıydı araba garajda olduğunda çalıştırıp devir düşene kadar dinliyorum sanki beni neden bu kadar beklettin diye homurdanıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arfkrgz    2
Arfkrgz
14 saat önce, Burak :

Bizim araçlar yüksek devirde çalışıyor ilk çalıştırmada ve yaklaşık 1 dakika sürüyor. Ondan o şekilde bir ses geliyor. 

Bizdeki yine iyi. 3.nesil Mazda3 te ürkütücü bir ses var :)

Eger sorun degilse ben memnunum o sesten tesekkur ederim :)

14 saat önce, S.Halilduru :

Normal bir durum keyfini çıkartın. :))

tesekkurler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306    81
serkan306

Benim de kafama takılan başka bir ses var. Isınmış motorda ses ara ara değişiyor, sanki ses değiştiği an motor fan açıyormuş gibi de geliyor ama normaldir umarım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3
2 dakika önce, serkan306 :

Benim de kafama takılan başka bir ses var. Isınmış motorda ses ara ara değişiyor, sanki ses değiştiği an motor fan açıyormuş gibi de geliyor ama normaldir umarım :)

İşte o ses yok bende hiç rastlamadim yada dikkat etmemiş olabilirim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306    81
serkan306

Bu iyi mi kötü mü bilemedim :) Bu arada, dediğim sesi sadece rölantıda dinledim. Devri arttığında yine olur mu bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.