Jump to content
Burak

Whatsapp Çöktü mü ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak    3.908
Burak

Whatsapp'ın açılmadığına, gönderilmeye çalışılan mesajların gitmediğine dair haberler geliyor ama net bir açıklama yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3
4 saat önce, Burak :

Whatsapp'ın açılmadığına, gönderilmeye çalışılan mesajların gitmediğine dair haberler geliyor ama net bir açıklama yok.

Açıklama geldi global bir sorun varmış düzelmiş ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.751
İlhan

Çöksün, beter olsun...Boyu posu devrilsin Whatsappın..Tüm mesajları silinsin, mevcut mesajların tamamı yanlış gruplara gönderilsin inşallah. :D  :geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru    356
S.Halilduru

Çöktü, kurtarıldı. Sıkıntı yok çok dert etmeyin. :)
Yeni güncelleme geldi, güncelleyin. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.908
Burak

O değil de whatsapp çöktü SMS göndermeye çalışıyorum o da gitmedi, Vodafone'un sistem güncellemesine denk gelmişim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

Whatsapp değil Telegram veya Viber kullanıyorum, sohbet içinse Skype, yıllardır sıkıntı yok. Vodafone 'un 2009'da y.dışı dolaştığım için her ülkede aynı tarife  dalgasına bugün parasıyla 200-250TL ödüyordum, çok az konuşsam da, o zamandan beri kullanmıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan    85
AKayhan

Ben Google Android ve onun üzerinden çalisan uygulamalara pek güvenmiyorum.  Sanirim Whatsapp da böyle bir uygulama.  En güveniliri bence bildigimiz basit SMS uygulamasidir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.908
Burak

Dün WhatsApp bugün de Turkcell internet gitti akşam saatlerinde. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.908
Burak
2 saat önce, AKayhan :

Ben Google Android ve onun üzerinden çalisan uygulamalara pek güvenmiyorum.  Sanirim Whatsapp da böyle bir uygulama.  En güveniliri bence bildigimiz basit SMS uygulamasidir.

Dün akşam SMS de çalışmadı :) En iyisi telefon açıp ses duymak aslında :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.