Jump to content

Alınık 2005-2007 Mazda 3

ezengin

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

2005-2007 Mazda 3 aramaktayım. Siyah renk ve sedan olması tercihimdir. Fakat diğer renkler ve HB'ler de değerlendirilebilir. 200bin km yi geçmeyen, ağır hasar kaydı olmayan, otomatik vites araç arıyorum. Boya ve değişen takıntılı değilim. Yalnızca değişenin orjinal olması gereklidir. Eğer LPG takılı ise Atiker marka dışındaki lpgli olanlara bakabilirim.

Çok özellikle dikkat ettiğim nokta aracın geçmişidir. Tüm bakımların kayıt altında olduğunu görmem gerekiyor. Ayrıca ilanla ilgilenen kişilerden şase numaralarını da rica ederim.

Comfort ve Dynamic farketmez. Fiyat en yüksek 33 bin TL. Haliyle aracın durumuna göre değişecektir. Uzun süreli kullanacağım bir araç istediğim için motorun ve şanzımanın durumunun iyi olması gerekiyor. İlanla ilgilenenler lütfen araç iç ve dış donanımı ile ilgili tüm detayları belirtsinler.

Çok teşekkür ederim herkese iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biraz sık kendini şunu değerlendir

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-servis-bakimli-otomatik-2007-mazda-3-dynamic-1.6-435114558/detay

Necip (Mazda Ozan) bizim yıllardır tanıdığımız birisi ve sitenin de üyesi. Sorun olursa rahatlıkla sorabilirsin. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Burak :

Biraz sık kendini şunu değerlendir

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-servis-bakimli-otomatik-2007-mazda-3-dynamic-1.6-435114558/detay

Necip (Mazda Ozan) bizim yıllardır tanıdığımız birisi ve sitenin de üyesi. Sorun olursa rahatlıkla sorabilirsin. 

Bunu ilanlarda görmüştüm. Hem pahalı geldi ne yazık ki çıkmıyor o kadar :) hem de galeriden olduğu için pek yanaşmıyorum açıkçası. İlgi için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, ezengin :

Bunu ilanlarda görmüştüm. Hem pahalı geldi ne yazık ki çıkmıyor o kadar :) hem de galeriden olduğu için pek yanaşmıyorum açıkçası. İlgi için teşekkür ederim.

Özellikle belirttim Necip i tanıdığımızı, biz artık ona galerici gözü ile bakmıyoruz :) Tercih senin ama yine de, Allah gönlünüze göre versin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Burak :

Özellikle belirttim Necip i tanıdığımızı, biz artık ona galerici gözü ile bakmıyoruz :) Tercih senin ama yine de, Allah gönlünüze göre versin :)

Evet, linkten sonraki yazı gözümden kaçmış. Yeni üye olduğum için :). Araba ateş gibi yanıyor fakat keşke durumum yetse.. O halde bir tane firma tanıdık oldu demektir bana da. Takip edeceğim kendisini. Tekrardan teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaşlar aracı 1,5 ay önce buldum ve satın aldım. Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim. Yönetici arkadaşlar konuyu kilitleyebilirler. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...