Jump to content

Sevdiğiniz Müzikler ve Klipler - 2017

Arman-1999
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

evetttt yine birlikteyiz müzik severler, bu arada son gönderi bizde kalmış  Mete bey @Arabalar

Yine bu bölümde, son zamanlarda aynı eserin farklı yorumlarını dinlemeyi sevdiğimi belirtmiştim. Sizleri birbirinden çokkkkkk farklı zamanlara ve aynı müziğin farklı enstrüman ve makamlarda nasıl da değişik bir şekle ve lezzete dönüştüğünü göstermek istiyorum. hazırsanız başlayalım.

Sayın Murat KARAHAN ki kendileri hali hazırda Devlet opera ve bale müdürüdür

Zeki MÜREN' i yazmaya gerek görmüyorum :) 

Siz bu parçayı bilirsiniz mutlaka nereden mi ? "pulp fiction " filminden elbette :) 

Ancak orijinali Zeki MÜREN in klipinin yorumlar bölümünde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
2 saat önce, Kingcool :

Arabada dinlediğiniz çok beğendiniz müzikleri seslendirenler ile birlikte paylaşır mısınız.

Şu şarkıyı çok seviyorum ama sağ hoparlörüm bass özürlü olduğu için hakkını vererek dinleyemedim maalesef. Bu sorunu cumartesi inşallah @dr_azoom'un çabaları ve benim Mazda Türkiye'yi darlamam sonucu çözüp Herter'den çıkarken hunharca son ses ve bassta gideceğim :D 

Bu da güzel altyapısı olan bir şarkı: 

The Weekend de günümüzün Michael Jackson'u sayılır, severim keratayı: 

Eminem de yapmış yani: 

Yerli olarak da şu videodaki rapçilerin geneli iyi, arada Yener falan biraz batırmış ama Velet fena: 

Yine yerli ve Alamancı karması: 

Bu arada genel olarak house ve rap müzik paylaştım ama ben kafam şiş değilse seviyorum bu tip müzikleri :) 

Ekleme: Kafa dinlemek istediğimde, baş ucu eseri: 

18 saat önce, İlhan :

@Burak abi yine yeni bir ses keşfettim..

Bu şarkıyı süper seslendirmiş, çok beğendiğim bir yorum ama genelde biraz fazla bağırıyor, tamam sesin güçlü de kulaklarımızdan ne istiyorsun :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Faithless - Insomnia 

Çocukluğumda ki en sayko seslerden birisiydi gerçekten duydduğumda sanki tüylerimi ürpertirdi. Yıllar sonra bu remixini duyunca aynı duyguları yine hissettim... 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...