Jump to content
doganus

2. Nesil Mazda 3 İçin Yedek Parçalar

Tavsiye Edilen Mesajlar

doganus    0
doganus

Merhaba arkadaslar,

2010 model bir sedan (benzinli)  sahibiyim. Gecenlerde kucuk bir kaza yaptim. Gerekli parcalari kendim temin edip sanayide duzelttiriyorum malesef.

Yarin bostanci sanayi sitesinde olacagim muhtemelen. Mazda 3 parcalari satan bildiginiz bir magaza var mi?

Suan en acil ihtiyacim direksiyon pompasi: Ucuz cikma veya yan sanayi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir

ankara'da bir tanıdığınız varsa; daha kolay ve ucuza temin edilebildiğini geçen gün bir üyemizin mazda 2'si ile kaza serüveninde gördük.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
volkanstars    36
volkanstars

Bostancı sanayi sitesinde yeditepe mazda var ordan tüm parçaları bulabilirsiniz

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganus    0
doganus

Dun yeditepe'deydim. Pek onerebilecegim bi yer degil. Hem cok amatorler parcalari tanimiyorlar hem ellerinde cok bir sey yok ve ciddi fiyat istiyorlar.

Daha da enteresani kartla odeme yaparsaniz: parca uyumsuz cikarsa vs geri almayiz diyorlar. Direkt nakit istiyor beyfendi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
volkanstars    36
volkanstars

Bir arkadaşım için gitmiştik yeditepe ye 3.nesil için. 3.nesil için ellerinde baya bir parça vardı o zaman 2.nesil için bilemeyeceğim. Fiyatları pahalı evet çünkü başka yerde bulamayacağını biliyor. Ankara da bile olmayan parçaları çıkarmıştı bize 2 günde.Fakat iyi pazarlik yapmak gerekiyor.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41    149
Mazda41

Son durum nedir acaba parcalari nereden temin ettiniz ya da edebildiniz mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara    15
Lupara

Ben gerektiginde yedek parcalari Topkapi Önerler otomotivden temin ediyorum. Su ana kadar bir problem yasamadim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.