Jump to content
SweepeR

Mazda RX-7 FD3S

Tavsiye Edilen Mesajlar

SweepeR    232
SweepeR

Ben 10-15 sene önce bir tane kırmızı renk FD3S in satılık olduğunu hatırlıyorum. O zamandan beri gördüğüm ilk rx7 yi biraz önce gördüm ve paylaşmak istedim.

FD3S

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa Y.    50
Mustafa Y.

Bu araç 360000 tl eder mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR    232
SweepeR

Rx7 nin FD3S versiyonu için söylenen ilk çıktığında Porsche fiyatında olduğuydu. Şu an klasik Porsche lerden de az bulunduğunu düşünürsek neden etmesin. Tabi orijinal halinin olmasını yeğlerim, fakat bu hali de baya iyi görünüyor. Bu arada plakasından yola çıkarak yaptığım ufak bir araştırmada aracın sahibinin yakın bir arkadaşımın arkadaşı olduğunu öğrendim. Eğer mümkün olursa bayramdan sonra gidip göreceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    761
zoptrik
9 saat önce, Mustafa Y. :

Bu araç 360000 tl eder mi?

Stok olanı orta halli 120-160bin civarı eder sanırım. Bu araçta emek var. Emeğe bedeli emeği veren belirler. Boynumuz kıldan ince :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.926
Burak

Ekran görüntüsü alıp resimleri siteye eklemekte fayda var :) Bir süre sonra reklam kalkar, ( ola ki ) satılırsa neydi nasıldı arar dururuz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G    1.179
M.E.G

360 bin tl' ye ev alır eve binerim :D 

Çok güzel araç, hafta sonları çıkıp gazlamalık...Ama o para eder mi tartışılır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Srkn    196
Srkn

Kırmızı fb plakalı olan maslak paşaoğlunda sürekli yatıyor.Supra motoru takmışlar 1000 küsür hp.Ama benim için 5000 hp olsa bilepul kadar değeri yok çünkü bu arabaların en büyük makbulü olanı kendi orijinal (rotary) motorunun oluşu.Stock halde böyle bir araç varsa ciddi paralar eder fd kasa.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

Ön kısmı geniş old için bu modele başka motor takabiliyorlar. @Srkn tam benim düşündüğümü ifade etmiş Rx-7'ye rotary harici motor takılanları zavallı halde görmüşümdür hep. Neyse bunda motor rotary, fakat garip modifiyeler yapmışlar oradan yine kaybediyor, radyatörü büyütüp hava emişi arkasına almışlar hava emişe sıcak hava gelir bence ciddi bir modifiye hatası var. Motor kısmı tam çözünürlük resim: https://image5.sahibinden.com/photos/71/94/20/big_448719420g89.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR    232
SweepeR
4 saat önce, Srkn :

Kırmızı fb plakalı olan maslak paşaoğlunda sürekli yatıyor.Supra motoru takmışlar 1000 küsür hp.Ama benim için 5000 hp olsa bilepul kadar değeri yok çünkü bu arabaların en büyük makbulü olanı kendi orijinal (rotary) motorunun oluşu.Stock halde böyle bir araç varsa ciddi paralar eder fd kasa.

O araç sanırım 10-15 sene önce satılıktı. 3000 motor takılmıştır yazıyordu ve 35 bin dolardı. Heralde o zamandan beri hayatta :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.