Jump to content
Bora Yetkin

Mazda 3'lerde Çakmak Var mı ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan    5.352
İlhan

Yeni otomobillerin çoğuna çakmak ve mobil küllük koymuyorlar artık. Sigara içmeyi teşvik ettiği gerekçesiyle. :) Mustafa'nında dediği gibi aksesuar olarak satılıyor. Benim guzuda da yok ikiside.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41    120
Mazda41
11 saat önce, İlhan :

Yeni otomobillerin çoğuna çakmak ve mobil küllük koymuyorlar artık. Sigara içmeyi teşvik ettiği gerekçesiyle. :) Mustafa'nında dediği gibi aksesuar olarak satılıyor. Benim guzuda da yok ikiside.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ilhan abi bizim arabalara cakmaklik takinca 12 v girisindeki kapak kapaniyor mu 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.352
İlhan
26.06.2017 at 10:46, Mazda41 :

Ilhan abi bizim arabalara cakmaklik takinca 12 v girisindeki kapak kapaniyor mu 

Kapanması mümkün değil, çünkü çakmaklık girişinde ikinci bir kapak daha mevcut. Çakmak olmadığı zaman o kötü görüntüyü ve içine bir şeylerin kaçmasını engellemek için kapak yapmışlar. Ama sürekli bir çakmak takılı olacaksa, sen o kapağı sökebilirsin. Böylelikle üstündeki büyük kapak açılıp kapanabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan    69
AKayhan

Çakmagin kendisi bir aksesuar olabilir ama 12V soket her araçta olmasi gerekir.  Mazda 3 nasil bilmiyorum ama bazi araçlarda birden fazla olabiliyor, biri önde biri arka bagajda gibi.  Araçta 12 Volt gerektiginde bu soketlerden aliniyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.352
İlhan
5 dakika önce, AKayhan :

Çakmagin kendisi bir aksesuar olabilir ama 12V soket her araçta olmasi gerekir.  Mazda 3 nasil bilmiyorum ama bazi araçlarda birden fazla olabiliyor, biri önde biri arka bagajda gibi.  Araçta 12 Volt gerektiginde bu soketlerden aliniyor.

2.Nesil Mazda 3'te 2 tane soket var. Biri Ön konsolda klima düğmelerinin altında. Diğeri kol dayamanın içinde. Muhtemelen 3.nesil Mazda 3'tede durum aynıdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41    120
Mazda41
10 saat önce, İlhan :

2.Nesil Mazda 3'te 2 tane soket var. Biri Ön konsolda klima düğmelerinin altında. Diğeri kol dayamanın içinde. Muhtemelen 3.nesil Mazda 3'tede durum aynıdır.

Bagajda da olsaydi keske bagaja soket yapma sansimiz var mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazdaafrika    16
Mazdaafrika

3. Nesil Mazda 3'lerde sadece kol dayamanin icinde var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.