Jump to content
ea1338

Mazda RX-8 Anahtarlık

Tavsiye Edilen Mesajlar

ea1338    7
ea1338

Kısa zaman önce sipariş etmiştim ve bu gün elime ulaştılar gerçekten çok güzel ve hoş anahtarlıklar fiyatları da uygun RX8 kullanıcılarına tavsiye ederim :D (altın rengi olan anahtarlıktaki rotor içinde dönüyor)

A1.jpeg

a2.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41    157
Mazda41

Ne kadar odediniz ve nereden siparis ettiniz acaba 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR    232
SweepeR

Ben gümüş rengi olanın benzerini kullanıyorum. 15 $ civarıydı sanırım fiyatı. Paypal açıkken amazon veya ebay den sipariş vermiştim, İngiltere den gelmişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

Ondan alsam masaya falan koyarım, anahtarlığa takmam  cunku anahtarlığa bağlandığı nikelaj kısmı yıpratır. Gecenlerde anahtarlığın pilini deiştirirken dahi plastik tornavida kullandım.

nWrq9V.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ea1338    7
ea1338
18 saat önce, Mazda41 :

Ne kadar odediniz ve nereden siparis ettiniz acaba 

aliexpress'den adlım 

545.jpg

18 saat önce, SweepeR :

Ben gümüş rengi olanın benzerini kullanıyorum. 15 $ civarıydı sanırım fiyatı. Paypal açıkken amazon veya ebay den sipariş vermiştim, İngiltere den gelmişti.

Biraz tuzlu olmuş sizin ki :D çok şıklar 

16 saat önce, Revivo73 :

Ondan alsam masaya falan koyarım, anahtarlığa takmam  cunku anahtarlığa bağlandığı nikelaj kısmı yıpratır. Gecenlerde anahtarlığın pilini deiştirirken dahi plastik tornavida kullandım.

nWrq9V.jpg

Çok titiz ve hassassın abi :D ama taktın mı da  çok iyi durur 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR    232
SweepeR
4 saat önce, ea1338 :

Biraz tuzlu olmuş sizin ki :D çok şıklar 

benimki biraz değişik zaten, gümüş olma ihtimali var. çok yumuşak bir meal ve kararma yapıyor, ama anahtarlığa zarar vermiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73
55 dakika önce, SweepeR :

benimki biraz değişik zaten, gümüş olma ihtimali var. çok yumuşak bir meal ve kararma yapıyor, ama anahtarlığa zarar vermiyor.

Gümüş yumuşak materyaldir. Ancak onu bile takmam, sonuçta metal. Benim anahtarda normal pamuk iplik bile (duvara dolaba asmak için falan kullanılan) yok, tamamen solo. Pantolonlarda sağ cebin üstünde küçük bir cep daha olur ya hep o cebe koyuyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR    232
SweepeR
20 saat önce, Revivo73 :

Pantolonlarda sağ cebin üstünde küçük bir cep daha olur ya hep o cebe koyuyorum.

eğer kot giymişsem ben de oraya koyuyorum :) dışarıda anahtarlık sarkıyor. Hasta mıyız neyiz acaba :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

Hah ha. Ya cepte anahtarlık ve bozuk paralar arasında mundar olmasın diye oraya koyuyorum. Benim kot harici diğer kumaş pantolonlarda da öyle cep var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.