Jump to content
Katil Balina

3. Nesil Mazda 3 Ekran Sıcaklık Uyarısı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina    728
Katil Balina

sıcaklar malum. bugün arabaya bindiğimde aldığım uyarı şu şekilde idi. bir süre böyle durdu sonrasında park ederken normal çalışmaya başladı. güneşte kalacaksa üzerini kapatmakta fayda var gibi.

20170703_131708.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.537
İlhan

Aslında hepimizin aracında şu balonlu folyo konsol örtüsü-cam örütüsünden bulundurmamız lazım.

Gerçekten çok sıcak günler geçiriyoruz. Bu sıcak havalarda çok faydası oluyor. Direksiyona filan el sürülmüyor yoksa.

Bu arada bende telefonu klima kanalına takıyorum. Klimayı öne doğru üfletmediğim zamanlar, benim telefonda aynı uyarıyı verip, soğuyuncaya kadar kullanmama izin vermiyor. Üflemeyi verince telefonun takılı olduğu kanaldan 3-5 dakika sonra kendine geliyor telefon.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar    1.981
Arabalar

Aslında bu ekranları tamamen saklı olarak tasarlasalardı güzel olurdu. Marşa basınca yuvasından çıkacak iş bitince yerine dönecek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.534
Mehmet Özdemir

görsel işlemler için deli gibi ısınan işlemcilerin bir de sıcağı yediğinde mecburen performansı düşürüp çalışması gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    728
Katil Balina
31 dakika önce, İlhan :

Aslında hepimizin aracında şu balonlu folyo konsol örtüsü-cam örütüsünden bulundurmamız lazım.

haklısınız hocam. aslida en güzeli şu mx5'teki gibi tüm camları kapatandan bulmak ama kim uğraşır her seferinde bilemem. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.537
İlhan
2 dakika önce, katil balina :

haklısınız hocam. aslida en güzeli şu mx5'teki gibi tüm camları kapatandan bulmak ama kim uğraşır her seferinde bilemem. 

O dediğini bırak zahmetli olmasını.. Memeleket şerefsiz deyuz dolu.. Ya maket bıçağını takar keser, çizer, yazar, yırtar, yakar..en kötü ihtimal çalar.

Ancak güvenlikli kapalı site otoparkında filan kullanılabilir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    728
Katil Balina
16 dakika önce, İlhan :

O dediğini bırak zahmetli olmasını.. Memeleket şerefsiz deyuz dolu.. Ya maket bıçağını takar keser, çizer, yazar, yırtar, yakar..en kötü ihtimal çalar.

Ancak güvenlikli kapalı site otoparkında filan kullanılabilir..

şüphesiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.271
Fotifoti

Nasıl bir şey ki o?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.537
İlhan
3 dakika önce, Fotifoti :

Nasıl bir şey ki o?

Fotim bahsettiğim şey bu .. Yani herkesin bildiği cam güneşliğinin balonlu folyosu..

balonlu folyı araç güneşliği ile ilgili görsel sonucu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.271
Fotifoti
Fotim bahsettiğim şey bu .. Yani herkesin bildiği cam güneşliğinin balonlu folyosu..
284910373_tn30_0.jpg

Ben de balon gibi şişen bir şey zannettim [emoji12] klima havasıyla şişireceksin oh mis [emoji1]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsot    42
İsot

Geçen aldım bundan mazda 6 ön camı tam kapatmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Seriatsu    168
Seriatsu
2 saat önce, İsot :

Geçen aldım bundan mazda 6 ön camı tam kapatmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mazda 3 de tam kapatmıyor. Yanlarda 10 cm boşluk kalıyor. Ama hiç yoktan iyidir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.