Jump to content
İlhan

Opet Garanti Bankası Bonus Kampanyası

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan

Şu Sıralar malum tatil zamanı haliyle uzun km'ler yapabiliyoruz. Ufak bir hesap kitapla tatil yol masrafınızı bir nebze azaltabilirsiniz belki. 

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi OPET istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 50 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 40 TL bonus kazanın.

 

636344477708419623_opet_cinemaximum_thumb.png

 

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 40 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 50 TL bonus kazanacaktır.
  • Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 40TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 50TL bonus/indirim kazanabilir.
  • Kazanılan bonus, 21-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Opet istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 31 Ağustos 2017 sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 21-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi OPET istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Bonus, Flexi, Money , Paracard, diğer banka Bonus kartları (PTT Bonus Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.

 

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Temmuz – 15 Ağustos 2017

 

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

21-31 Ağustos 2017

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/opet-akaryakit-bonus-kampanyasi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...