Jump to content
Efebey

2018 Mazda CX-8 SUV Yeni Teaser İle Karşımızda

Tavsiye Edilen Mesajlar

Efebey

2018 Mazda CX-8 SUV Yeni Teaser İle Karşımızda

CX-8’in yaklaşık üç ay önce bir teaser’ını yayınlayan Mazda şimdi yeni bir fotoğraf ile karşımızda. İlk teaser görüntüsü üç sıralı oturma düzenini ortaya koyarken son fotoğrafta otomobilin yan profilini görmek mümkün. Koyu Mazda tutkunları bile CX-8’i CX9’dan ayırmakta güçlük yaşayacak gibi görünüyor.

Mazda’nın yeni SUV’si CX-9’dan 175 milimetre daha kısa olmasına rağmen 2,930 milimetre ile aynı dingil mesafesine sahip olacak. Unutmayın ki otomobil yalnızca CX-9’un bulunmadığı Japonya’ya özel olacak. Araç, Mazda tarafından yalnızca bir ülkede satılan tek SUV değil. Örneğin CX-4 de yalnızca Çin için üretilen bir model.

CX-8 ile ilgili diğer ayrıntılar henüz gün yüzüne çıkmadı ancak aracın 2.2 litrelik bir motorla sunulacağını biliyoruz.

Mazda’nın yeni CX-8’i anavatanı dışında başka bölgelerde satıp satmayacağını zaman gösterecek. Ancak CX-9’un olduğu ülkelerde satılması imkansıza yakın.

Önümüzdeki haftalarda tanıtılması planlanan Mazda CX-8, bu yılın sonlarına doğru Japonya’da piyasaya sunulacak.

001.jpg

002.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...