Jump to content

3. Nesil Mazda 3 Tampon Altı Plastik Boyama

26Mazda
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese Merhaba,

Yeni Mazda 3 aracında arka tampon altı veya sis farı çevresini boyatan arkadaş varmı? Sıkıntı yaşadımı?Boyanın zamanla çıkacağı, bu bölgenin özel bir kaplama olduğu söylendi.

Piyano siyahı bir renk yakışabilir diye düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Burak :

Arka tampon altı hali hazırda siyah değil mi zaten ?

Evet Burak siyah ancak üstü yumuşak ve mat bir malzeme kaplı, buda çizilmelere çok müsait oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, 26Mazda :

Evet Burak siyah ancak üstü yumuşak ve mat bir malzeme kaplı, buda çizilmelere çok müsait oluyor.

Malzeme buna uygun mu bilmem ama boya yerine folyo kaplama daha iyi olmaz mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Burak :

Malzeme buna uygun mu bilmem ama boya yerine folyo kaplama daha iyi olmaz mı ?

Malzeme düz olsa folyo olabilir ancak pürüzlü yapısı var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, 26Mazda :

Malzeme düz olsa folyo olabilir ancak pürüzlü yapısı var.

Nice otomobillerin her tarafını folyo kaplıyorlar. Bence bu aşamada bir çözümleri vardır. Yahutta sorun yaratmıyordur araştırmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, İlhan :

Nice otomobillerin her tarafını folyo kaplıyorlar. Bence bu aşamada bir çözümleri vardır. Yahutta sorun yaratmıyordur araştırmak lazım.

Aslında bencede olabilir,nitekim ben ön tampona yaptırdırdım. Ancak yüzey düzgün değil ve folyonun açıkta kalan kenarı olursa basınçlı yıkamada kalkma riski olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, 26Mazda :

Aslında bencede olabilir,nitekim ben ön tampona yaptırdırdım. Ancak yüzey düzgün değil ve folyonun açıkta kalan kenarı olursa basınçlı yıkamada kalkma riski olabiliyor.

Kalkma işi işçiliğe ve sizin dikkatinize bağlı. Yıkamacıları uyarıp dikkatli olmaları sağlanabilir veya hiç onları bulaştırmadan kendiniz yıkayabilirsiniz eğer uygulama yapılabiliyorsa.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Burak :

Kalkma işi işçiliğe ve sizin dikkatinize bağlı. Yıkamacıları uyarıp dikkatli olmaları sağlanabilir veya hiç onları bulaştırmadan kendiniz yıkayabilirsiniz eğer uygulama yapılabiliyorsa.

Bende folyo tarafındaydım ancak bu parçaya entegre arka sis farı ve keskin köşeler olduğu için sağlıklı olmaz dediler. Bu yüzden boya düşünmüştüm, oda sadece kendi malzemesiyle olabilir dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...