Jump to content
Greeneyes

Arka Tampondaki İkinci Kamera Neden Var ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Greeneyes    3
Greeneyes

Arkadaslar biraz önce farkettim plakanin ustunde baska bir kamera lensi asagi sarkmisti. Kontrol ettim tampondaki lens aktif calisiyor. Sarkan lensin hic bir islevi yok gibi Iki tane lens neden var acaba yardımcı olursaniz sevinirim.

20170806_141744.jpg

20170806_141739.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.779
İlhan
19 saat önce, Greeneyes :

Arkadaslar biraz önce farkettim plakanin ustunde baska bir kamera lensi asagi sarkmisti. Kontrol ettim tampondaki lens aktif calisiyor. Sarkan lensin hic bir islevi yok gibi Iki tane lens neden var acaba yardımcı olursaniz sevinirim.

Çok basit..

Sizden önceki sahibi tampondaki kamera bozulunca, gidip yenisini almış. Bu sefer plakalığın üstüne değil, tampona montajını yaptırmış. Eskisini de söktürmemiş. Bu tampon üstündeki kameralar, oto yıkamacıların yüksek gayretlerinden ötürü genelde dağılıyor, parçalanıyor bir şekilde hasar görüyor. Söküp alabilirsiniz, hiç bir sakıncası yok..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Greeneyes    3
Greeneyes

Ilhan hocam cok teşekkür ertim. Tahmin ettim emin olmak için sizlere danisayim dedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.779
İlhan
6 dakika önce, Greeneyes :

Ilhan hocam cok teşekkür ertim. Tahmin ettim emin olmak için sizlere danisayim dedim.

Rica ederim.

Benimde geçmiş zaman parçalandı. Yine aynı yere yani plakalığın üstüne taktırdım. Tamponu deldirme taraftarı değilim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.