Jump to content

Mazda 323 Direksiyon Pompası

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan bey cevap verdiğiniz için öncelikle teşekkür ederim.araştırdım kadarıyla park ederken devrin yükselmesi sağlıyor aracı park ederke gaz vererek rahatlık sağlamasına yarıyor muş ancakç alışmıyor .bide böyle bi resim var oda boşta gibi geldi bana.hb olup sistemi çalışan arkadaşlarda resim yüklerse belki çözebiliriz saygılarımla

image.jpeg

Mustafa. tarafından düzenlendi
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen öyle. Basınç düştüğü zaman bir kesici devresi tamamlanır. Karbüratörün üzerindeki vakum actuatora emiş verir ve rölantiyi yükseltir. Aynı sistem klima varsa da kullanılır. Klima açılınca başka bir kesici emişi açar. Karbüratörün üzerindeki vakum aktuatora emiş verir ve rölantiyi yükseltir. Gayet basit ve kullanışlı. 

• Teşekkürler 1
Diğer Sitelerde Paylaş

Hemen çekiyorum

image.jpeg

image.jpeg

Tıpaylada tıkamışlar yanılmıyorsam motorun arka tarafındada tıpayla tıkalı olan bir yer var hani sizin şu resmi işaretlemiş olduğunuz bölgenin orda..

Mustafa. tarafından düzenlendi
Diğer Sitelerde Paylaş

Altta işaretlediğinizin ucuna vida takmışlar.bilmiyenlerin eline geçince araba rast gele çözüm bulmuşlar yada benden önceki sahibi masraf olmasın diye böyle iptallere girişmiş.boşta olan hani iki hortum bi barçaya bağlı;onumu bunlardan birisine bağlıyacaz.

Diğer Sitelerde Paylaş

Diğer ucunun nereye gittiğine bağlı. Bence internette inceleyebildiğiniz kadar mazda 323 motoru inceleyin. Tesisatı çıkarmaya çalışın. Motor kodunuz B6 dır. Keyword: "Mazda B6 engine". Resimle ancak bu kadar. Görmeden gerisini söylemek zor. Kolay gelsin. 

• Beğen 1
Diğer Sitelerde Paylaş
  • Yeni Oluştur...