Jump to content
Mustafa.

Mazda 323 Kalorifer Sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mustafa.    4
Mustafa.
Oluşturuldu: (düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba kaloriferimi cihaza bağlayarak açmaya çalışmışlardı anca başarılı olmadı.hızlanınca içeri biraz ılık hava veriyor o kadar.bende oto elektrikciye torpidoyu söktürmeye karar verdim ancak üzerinde ki peteği şişletsem işe yarar mı yenisi çok pahalı..herkese kazasız sürüşler saygılarımla.

Mustafa. tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir

merhaba.. aşağıdaki konulara bir göz gezdirin, işinize yarayacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.    4
Mustafa.

Teşekkür ederim Mehmet kardeşim ilgilendiğiniz için sağ olun 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.    4
Mustafa.
yanıtlandı (düzenlendi)

Arkadaşlar bizim araçların kaloriferinde termostad oluyor mu? Varsa nerdedir..saygılarımla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.    4
Mustafa.
yanıtlandı (düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar bizim arabalarda kalorifer musluğu oluyor mu açık kapalı olma gibi?hani fiat tofaşlarda var bizdede var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.    4
Mustafa.
yanıtlandı (düzenlendi)
bilenlerin yardımına acilen ihtiyacım var arkadaşlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa.    4
Mustafa.

Merhaba arkadaşlar. Nette araştırırken gördüm.lpg regülatör su seviyesinden yukarda monte edildiği için araba rolantide iken devir daim gerçekleştiremiyor 3 bin devirlerde suyun dolaşmasını sağlıyor araba o zaman da kalorifer sıcak üflüyor diye yazmış ve regülatörü aşağı indirttirmiş sorunu çözülmüş.benim torpido indi kalorifer peteğim şişlendi ve yazıdaki gibi 3 bin devir kalorifer canavar rolantide tekrar soğutor.benimde sorunum aynı olabilir mi?mantıklı mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.