Jump to content
Arabalar

Üç katlı ıslak boya sistemi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arabalar

All-New_CX-5_Job1_inspection-1024x683.jp

 

 

Aqua-Tech'in üç katlı ıslak boya sistemi, son derece hassas boya kontrolü ve düzgün kaplama kalınlığı sağlar. Son derece hassas boya kontrol teknolojisini son derece verimli bir robotik boyama sistemi ile birleştirerek Mazda, iki ana gelişme kaydetti: üniform kaplama kalınlığı ve daha etkili boyama işlemi.

Mazda Corporation'ın üst düzey yöneticisi olan Kiyotaka Shobuda, "Bir otomobil üreticisi olarak, yalnızca yüksek kaliteli otomobil üretmekle kalmıyor, çevre üzerindeki etkimizi de azaltmaya çalışıyoruz " dedi. "KODO Design'ın dünya çapında tanınmasına yardımcı olan boyama teknolojilerimiz Mazda'nın bu zorunluluğu yerine getirme çabalarını temsil ediyor. Japonya'daki ana fabrikalarımızda yenilikçi teknolojiler geliştirmeye ve onları yurt dışındaki aynı yüksek standartlarda tanıtmaya devam edeceğiz. Bu sayede tüm dünyadaki müşterilere yüksek kaliteli otomobiller sunacağız ve  çevrenin korunmasına  katkıda bulunacağız "dedi.

 

 

Alıntı : https://insidemazda.mazdausa.com/the-mazda-way/technology/aqua-tech-paint-provides-environmentally-friendly-color/

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...