Jump to content
jacob

1996 Mazda 323 Lantis Motor Yaptırma

Tavsiye Edilen Mesajlar

jacob

Mrblr kiymetli arkadaslar

96 model lantis sahibiyim.Arabam muthis yag yakiyor ayda yaklasik 1300 km de 1.5 litre ye yakin yakiyor.gecen hafta ankarada bir ustaya goturdum.4000-6000 tl arasi masraf cikar ama motoru acmadan tam bir rakam veremeyiz dediler hakli olaraktan.Fakat bu rakamlar normalmi acaba.Nasil bir yol izlememi tavsiye edersiniz.

Tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Ankara'da isen 2 yere gitmeni tavsiye ederim. İlki özel diğeri yetkili Mazda servisi 

1. REM otomotiv

2. Herter. @dr_azoom sana yardımcı olacaktır.

En azından Mazda yi bilen birileri bakmış olur aracına.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bullbaba

Rakam doğru gibi duruyor. Hatta uygun bile denebilir. Ama açılmadan bişey demek çok zor.  İnşallah iyi bir ustaya yaptırabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jacob
21.08.2017 at 12:58, Zealot :

Sekman vakti gelmiş 

evet.Bıraktık bakalım arabamızı ilgili bilgili ustamıza.rektefiye gerekliymiş.

21.08.2017 at 08:43, Burak :

Ankara'da isen 2 yere gitmeni tavsiye ederim. İlki özel diğeri yetkili Mazda servisi 

1. REM otomotiv

2. Herter. @dr_azoom sana yardımcı olacaktır.

En azından Mazda yi bilen birileri bakmış olur aracına.

Tesekkürler .evet tercihim 1. si oldu.Çok ilgililer.Genel olarakta mazdaya bakıyorlar.Bıraktık arabamızı .hayırlısı bakalım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41
25.08.2017 at 00:40, jacob :

evet.Bıraktık bakalım arabamızı ilgili bilgili ustamıza.rektefiye gerekliymiş.

Tesekkürler .evet tercihim 1. si oldu.Çok ilgililer.Genel olarakta mazdaya bakıyorlar.Bıraktık arabamızı .hayırlısı bakalım

Kocaelide olmama ragmen telefon actigimda Rem otomotivden 20 dakika bilgi almistim dogru tercih yapmissiniz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
jacob

Uzun zamandır giremedim sitemize Yoğunluktan dolayı.M azdaclub ve farklı bir site  sayesinde öğrendim ankara şaşmazdaki REM 'OTO yu.İyiki de öğrenmişim.Teşekkür ediyorum forumdaki arkadaşlara bana bilgi verdikleri için.İlk gittiğim gün bile  sanki yıllardan beri  onları tanıyormuşum gibi rahat hissettim serviste.İlgilerinden dolayı özellikle Bekir  abiye ve cem bey e teşekkür ediyorum.Her konuda beni bilgilendirdiler.Ustalarımızda birbirinden kıymetli ve bilgili.Hüseyin  ve Ekrem ustalarımıza teşekkür ediyorum.Mükemmeller bence.Komple motor yapıldı.Hiç bir problem yaşamadım.arabam mükemmel oldu.Keyifle biniyorum.Herhangi bir problem yaşadığımda telefonlarını  24 saat  arayabileceğimi söylemeleride ayrıca insana güven veriyor.Teşekkür ediyorum tavsiye ettiğiniz için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
muratti32

sonuç nasıl oldu bilgi verirmiisiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.