Jump to content
Kbb1745

Mazda 323 İç Döşemeyi Nereden Bulabilirim ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kbb1745    0
Kbb1745

Sağ ön döşemem yırtıldı yenilemek istiyorum set halinde nerden alabilirim ? 

IMG_3172.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.662
İlhan

Merhaba araç iç döşeme, deri kaplama vs işleri yapan yerler çözüm olmaz mı size ?

Bursa bu konuda otobüs-minibüs vip vs işlerinin yapıldığı bir şehir. Daha ucuz yolla halletmiş olursunuz kanımca..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kbb1745    0
Kbb1745

Deri kaplama yaptırmak istemiyorum açıkçası orjınal kapı döşemesi yada çıkma bulamadım çok araştırdım satan bir yer bulamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.662
İlhan
3 dakika önce, Kbb1745 :

Deri kaplama yaptırmak istemiyorum açıkçası orjınal kapı döşemesi yada çıkma bulamadım çok araştırdım satan bir yer bulamadım

Ancak belki çıkmacılarda varsa bulabilirsiniz. Oda çok fazla şanslı olmanız lazım kanımca.

Y.dışı sitelerden getirtebilirsiniz ebay gibi. Ama astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Ne bileyim uyum sağlamaz, gümrüğe takılır vs.

O yüzden direk kaplatmayı önermiştim size.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kbb1745    0
Kbb1745

Bana yardımcı olabilirmisiniz yaşım daha 18 olduğu için pek tecrübem yok nerden ne alıcağımı nereye bakıcağımı bilmiyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.662
İlhan
10 dakika önce, Kbb1745 :

Bana yardımcı olabilirmisiniz yaşım daha 18 olduğu için pek tecrübem yok nerden ne alıcağımı nereye bakıcağımı bilmiyorum 

Bursa'dan bir kaç arkadaşı etiketleyelim bakalım. Onların bir önerisi yönlendirmesi olacak mı sana.

@Revivo73 @Mazda3Barisss @nazarterzi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41    154
Mazda41

Kardesim ilhan abim dogru soyluyor 2. Nesil mazda3 bile döşeme cok iyi degil 323 dusunemiyorum tum kapilari butcen yeterse koltukları yaptirirsin farkli olmaz hem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kbb1745    0
Kbb1745

Y.dışı arıştırma yapıcam sonuç alamassam ilhan abinin dediğini yapıcam ilginiz için teşekkür ederim   :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

kapı iç döşemelerini y.dışında bulsan bile kargo masrafı parçanın kendisini geçer. kol yaslama yerini söküp yumuşak bir deri ile kaplamak daha mantıklı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.