Jump to content
Revivo73

Protesto için 4. BMW'yi de yaktı!

Tavsiye Edilen Mesajlar

Revivo73    1.168
Revivo73

65 yaşındaki İtalyan işadamı 2008'de €120bine yeni aldığı  BMW'de çıkan şanzuman ağırlıklı sorunlar bir türlü giderilmeyince BMW'sini yaktı. Geçen süre zarfında 2 BMW daha yaktı ve 12.Eylül.2017'de BMW'nin Münih'teki merkezine giderek 4.BMW'sini de yaktı olayı kaydedip youtube ta yayınladı!

Video altındaki yorumlarda bircok kişi bu adama aptal deyip kızmış  fakat hepsi kızınlık faktörünü unutuyor. Bu adamın parası var ve felaket kızgın kızgınlığını en iyi şekilde gidermek için parasını harcıyor.  Pankartın üzerinde yazanlar 1- Müşteriyi aldatma 2- Müşteriyi ezme 3- Süreç aldatmacası

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
babacanmurat    37
babacanmurat

Bu adama niye aptal demişler ki anlamadım...Keşke her aptal böyle olsa...Adam ben yandım başka insanlar yanmasın diye protesto ediyo...Ama aptal oluyo...Nasıl bi gezegende yaşıyoruz Allah'ım ?>:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

bu olay hiç olmasaydı bile BMW alınacak kullanılacak araba değildi. adam BMW'ye €120bin vererek büyük aptallık yaptığı için acısını çıkarmaya çalışıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

Eh eh Mercedes S'i de parçalıyor biri. Aslında Mercedes te o kadar para verilip alınacak araba değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atabey1    2
atabey1

Adam aptal hemde önde gideni Bmw ile sorun yaşamış ama defalarca bmw almaya devam etmiş.bu kafayla nasıl iş adamı olmuş ? işadamı italyan. italyan otomotiv sektörünün trollemeside olabilir bilmiyorum .. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

€120bin lik BMW'yi tamir edilemediği için parçalayan kişi hiç kullanma amaçlı BMW alabilir mi? Kullanmak için Mercedes almış, sonraki 3 BMW'yi de sadece protesto amaçlı almış, €200bine yakın BMW parçalayabilecek, Mercedes alabilecek kadar para kazanan kişiye hemen aptal denilemez ancak BMW almak gibi bir aptallık yapmış işte onun acısını çıkarıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tical    7
Tical
3 saat önce, Revivo73 :

bu olay hiç olmasaydı bile BMW alınacak kullanılacak araba değildi. adam BMW'ye €120bin vererek büyük aptallık yaptığı için acısını çıkarmaya çalışıyor.

Abi neden bmw yi begenmiyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.168
Revivo73

Tasarım yetersiz ve bu İtalyanın bize gösterdiği gibi sorunlu otomobil. Yüksek fiyata güzel tasarımlı ve sorunsuz bir araba alcak olsam Mercedes var. Ve BMW spor özellikleri ile biliniyor fakat spor bir BMW asla almam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.