Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Tical

Alınık Mazda3 Hakkında Yorum Lütfen

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arman-1999

değerli hemşehrim @Tical

daha önce açmış olduğun konuda da belirtmiştim. Aracımı size satacağım, hele bu ilandan sonra şart oldu :) Gönlüm daha fazla mağdur edilmenize, muhtemel kandırılmanıza dayanamadı hahahahahahah

Eylül sonu gibi Bursa' ya geleceğim inşallah. Olmadı siz gelirsiniz Adana ya bir kebap yeriz, birlikte servise gider gerekli bilgileri alır müteakiben araçla sizi uğurlarım...

Yorumu da es geçmeyelim :) Bu fiyata bu hasarlı araç alınmaz...  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
29 dakika önce, Tical :

11 bin tl hasar kaydi var ve sahibi tampon ve camurlukta boya oldugunu degisen olmadigini belirtiyor.

O zaman bu 11.000 TL hasar kaydı neymiş onu açıklaması lazım. Sadece bir söz ile insanın içini rahatlatması zor.

Ek olarak araç LPG li. Kaç kilometredir LPG de, kompresyon testi var mı aracın ( supaplardan kaçak var mı ? ) gibi sorular da geliyor insanın aklına. Araç ile de biraz oynanmış, xenonlar, ekran, egzoz ve kumandadan modül.

Bazıları bunların olmasını artı kabul eder bazıları eksi, tercih meselesi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Av.Oguzhan

Burak abiye ek olarak adam ilanda yalnızca tamponda boya olduğunu beyan etmiş. bana sanki bazı şeyleri saklıyor ya da bilmiyor sulandırmak istemiyor gibi geldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tical
Bir saat önce, Av.Oguzhan :

Burak abiye ek olarak adam ilanda yalnızca tamponda boya olduğunu beyan etmiş. bana sanki bazı şeyleri saklıyor ya da bilmiyor sulandırmak istemiyor gibi geldi.

Satici yaptigi is karsiligi bu araci almis ve soyledigine gore mesaj atmamis.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73

Resimler ve ilan yetersiz. km bilgisi doğruya benziyor fakat cok el deiştirmemişse. Resimlerden dolayı belki ancak gerçekte de araç biraz yorulmuş gibi görünüyor. 49bin TL az para değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.