Jump to content
ahmet07

3. Nesil Mazda3 Akü Değişimi ve i-Stop

Tavsiye Edilen Mesajlar

ahmet07

merhaba arkadaşlar mazda 3 2014 model aracım var. start stop destekli aküm bitti ve ekranda akü ve i-stop ile ilgili hata almaya başladım. servisle görüştüm akümün bittiğinden dolayı hata aldığımı akü değişince hataların gideceğini söylediler.akü değiştirdim.akü ile ilgili hata ekrandan gitti fakat i-stop ile ilgili hata gitmedi. servisi tekrardan aradım ve bana akü değiştiği için i-stop kodlamaları gerektiğini bunuda ücretli olduığunu söylediler. böyle bişey karşılaşan var mı çözüm bulabilecek var mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar
24 dakika önce, ahmet07 :

merhaba arkadaşlar mazda 3 2014 model aracım var. start stop destekli aküm bitti ve ekranda akü ve i-stop ile ilgili hata almaya başladım. servisle görüştüm akümün bittiğinden dolayı hata aldığımı akü değişince hataların gideceğini söylediler.akü değiştirdim.akü ile ilgili hata ekrandan gitti fakat i-stop ile ilgili hata gitmedi. servisi tekrardan aradım ve bana akü değiştiği için i-stop kodlamaları gerektiğini bunuda ücretli olduığunu söylediler. böyle bişey karşılaşan var mı çözüm bulabilecek var mı

Aracınızı hiç çalıştırmadan uzun aralıklarla bekletmişmiydiniz. ( iki hafta-bir ay -iki ay gibi )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ahmet07
2 saat önce, Arabalar :

Aracınızı hiç çalıştırmadan uzun aralıklarla bekletmişmiydiniz. ( iki hafta-bir ay -iki ay gibi )

yok devamlı çalışan bi araç normal süresinde bitti sanırım değiştirdik

2 saat önce, Burak :

@ahmet07 Bu konuda @Tarahumara arkadaşımızın yazdığı bir konu var yardımcı olacaktır diye düşünüyorum ;

mesai bitiminde deneyeceğim teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.