Jump to content
Alhaner

Araç İçi Otopark Bariyer Kumandası

Tavsiye Edilen Mesajlar

Alhaner    4
Alhaner

Herkese merhaba

Mazda 3 2014 aracım için bir buton arıyorum orjinal olması tabiki harika olur ama var mıdır yurtdışında bilemedim

Otopark bariyer kolunu ve kepengi açtıgımız kumandayı araç içine almak istiyorum.Bir markada vardı sanırım dikiz aynası üstündeki yerlerde.mazdada böyle bir buton bulabilir miiyiz ya kodlamayla yada elimizde mevcut olan kumandayı bağlantı yaparak içine gömme gibi?

örneği vw de var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.386
Tarahumara

Eğer orjinal olsun diyorsanız bunun için homelink özellikli ayna alabilirsiniz ama fiyatı biraz tuzlu. $250 civarıydı ben aracı aldığım zaman 2016 da.

nJAdlM.jpg

Bir önceki fiesta aracımda kendim tepe lambasının oraya 2 tane tuş monte ederek kumanda ile bağlantı yapmıştım. Baya hoş ve kullanışlıydı.

7yoJBL.jpg

PO5d7d.jpg

g9kgP0.jpg

9DVzYZ.jpg

Mazda 3 için de bu uygulamanın aynısını yapacaktım fakat hem uğraşmak istemedim hem de sunroof tuşu için olan plastik parça müsait olduğundan kumandayı direk oraya yapıştırdım. İki tepe lambasının arasında görebilirsiniz.

884mmn.jpg

a1ovQB.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alhaner    4
Alhaner

Orjinal Sunroof düğmesi bulup ona bağlantı yapsak?nasıl bulabiirliz acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.386
Tarahumara
15 dakika önce, Alhaner :

Orjinal Sunroof düğmesi bulup ona bağlantı yapsak?nasıl bulabiirliz acaba

Parça bu. Servislere sorsanız muhtemelen bulabilirsiniz. Avrupada yok sunrooflu Mazda 3 ama Mazda 6 ya da Cx-5 için olan switch muhtemelen aynıdır.

ByZQoM.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.878
İlhan
23.09.2017 at 14:10, Alhaner :

Herkese merhaba

Mazda 3 2014 aracım için bir buton arıyorum orjinal olması tabiki harika olur ama var mıdır yurtdışında bilemedim

Otopark bariyer kolunu ve kepengi açtıgımız kumandayı araç içine almak istiyorum.Bir markada vardı sanırım dikiz aynası üstündeki yerlerde.mazdada böyle bir buton bulabilir miiyiz ya kodlamayla yada elimizde mevcut olan kumandayı bağlantı yaparak içine gömme gibi?

örneği vw de var

Forumda bu uygulamayı 2.Nesil Mazda 3'üne yapan bir arkadaşımız vardı. İlgili konusunu paylaşıyorum. Ssitem değişikliğinde sanırım Konudaki Fotoğraflar Uçmuş. :( 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    4.198
Burak
38 dakika önce, İlhan :

Ssitem değişikliğinde sanırım Konudaki Fotoğraflar Uçmuş. :( 

Bizimle alakalı değil İlhan, resimler imageshack ten. Bırak resmi, artık site bile yok görünüyor :)

Resim linkleri ;

http://img717.imageshack.us/img717/4292/img00053201109062038.jpg

http://img827.imageshack.us/img827/4889/img00054201109062212.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.