Jump to content

Mazda 323 1.6 glx nasıldır?

Mazda41
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Abilerim yardiminiza ihtiyacim var. Arkadasim 20.000 tl kadar araba bakiyor klimali hidrolik direksiyonlu mazda 323 nasıldır kronik sıkıntısı var mıdır alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eski aracım, valla parasının arabasıdır, parçası uygun, yakıtı çok ekonomik, atiker lpg varsa 2500-2800 arası Mazda fakirleştirmesi denilen tasarruf modu sebebiyle tekleme yapması muhtemeldir, bunun dışında ben hiç sorun yaşamadın, tavsiye ederim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

33 dakika önce, Erçay :

Eski aracım, valla parasının arabasıdır, parçası uygun, yakıtı çok ekonomik, atiker lpg varsa 2500-2800 arası Mazda fakirleştirmesi denilen tasarruf modu sebebiyle tekleme yapması muhtemeldir, bunun dışında ben hiç sorun yaşamadın, tavsiye ederim 

Abi ne zaman sattın kaç km deydi kaç km kullandın benzinli bulduk 1 tane benzinde nasil lpg li mi alalim cok yakar mi? Kac liraya sattin araci bu arada 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Mazda41 :

Abi ne zaman sattın kaç km deydi kaç km kullandın benzinli bulduk 1 tane benzinde nasil lpg li mi alalim cok yakar mi? Kac liraya sattin araci bu arada 

2015’te 14.750’ye sattım, yani baz alma bu fiyatı, ben hep LPG’de kullandım, 17-18 kuruş yakıyordu şehiriçi ama 2015  gaz fiyatlarıyla :) 24-25 kuruş yapar şimdi, benzinde de 35-40 kuruş yakar, takdir senin, km 200 bindi sattığımda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
seferihisarlı mazdacı

benim aracım glx sedan 7-8 senedir kullanıyorum bigün olsun yolda kalmadım beni hiç pişman etmedi arabamdan çok memnunum alırken tesadüfen aldım ama şimdi iyiki almışım diyorum motor arızası hiç vermedi masraf hiç çıkarmadı bu süre içinde sadece alt takım yaptırdım trigierini yağını değiştirdim o kadar klimasıda faal çalışıyor bu yaşlarda bi arabadan daha başka ne bekleyebiliriz parasını hak eden arabalardır hor kullanılmamış temiz bulursanız hiç pişman olmassınız benim aracımı ben 130 binde benzinli almıştım 2 sene falan benzinli kullandım sonra lpg taktırdım şu an aracım 190 binde ve çok memnunum 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence orijinal benzinli arabayi aynen benzinli kullanin.  LPG dönüsümü yapmayin.  Insanlarin pek yakinmadigi "bagaj hacmini ufaltma" problemini yasamayin.  Bir otomobilde bagaj da önemlidir.  Neden bagaj hacminden feragat edesiniz ki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

seferihisarlı mazdacı
42 dakika önce, AKayhan :

Bence orijinal benzinli arabayi aynen benzinli kullanin.  LPG dönüsümü yapmayin.  Insanlarin pek yakinmadigi "bagaj hacmini ufaltma" problemini yasamayin.  Bir otomobilde bagaj da önemlidir.  Neden bagaj hacminden feragat edesiniz ki?

bu fiyatlarla benzin almak kolay değil lpg de bile gaza basmaya korkuyoruz bagaj olayına gelirsek orada bi sorun yok benim lpg deposu stepnenin olduğu yerde takılı simit depo var bende bagajın altında kalıyor bu yüzden bagaj tamamen boş sıkıntı yok 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...