Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

serkanaltinsoy

Alınık 1.Nesil Mazda 3

Tavsiye Edilen Mesajlar

serkanaltinsoy

Merhabalar. Uzun süredir(yaklaşık 8 aydır) araba almak için her fırsatta ikinci el piyasasını takip ediyorum. Hiç aklımda olmayıp ta sonrasında aradığım aslında buymuş diyeceğim mazda arabalarını takip eder oldum. Aralık -ocak ayında almayı planladığım 2004-2006 arası mazda 3  e kısıtlı bütçemle talibim. Birkaç parça boyalı olması beni üzmez. Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Merhaba Serkan, Öncelikle hayırlısı olsun senin için. Umarım gönlüne ve bütçene göre bir Mazda 3 bulabilirsin.

Bu konuda başka kriterlerin var mı ?

Mesela LPG'li oluşu

Manuel - Otomatik vites

Hb - Sedan kasa

Aracın Km'si...

Vs.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkanaltinsoy

Merhaba İlhan Abi. İlgi ve alakan için teşekkür ederim.

Km olarak 130.000 i aşmaması tercihim ama 150.000i aşmayı hiç istemiyorum.

lpg li olursa daha iyi olur. Birde onu taktırmak zorunda kalmam.

Normalde sedan seven biriyim ama mazdanın hacthback de çok hoşuma gitti. bu yüzden hangisini sağlam ve parama göre bulursam onu alacam.

Vites konusunda da öncelik otomatik ama dediğim gibi bütçem kısıtlı o yüzden hangisini ucuz bulursam o.

Anlayacağın sağlam uygun bir mazda 3 :) istiyorum . Umarım çok bişey istemiyorumdur :-[

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.