Jump to content
dr_azoom

2017 Sonbahar Bakım Kampanyası

Tavsiye Edilen Mesajlar

dr_azoom
  • 2017 Mazda Sonbahar Servis Kampanyası 6 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak.
  •  Servis kampanyası kapsamında, 0 - 3 yaş aralığındaki araçlar için  yedek parça, işçilik ve aksesuarda %20, 3 yaş üstü araçlarda ise %30 indirim uygulanacak.
  • Kampanyadan yararlanan tüm Mazda sahiplerine mıknatıslı telefon tutucusu hediye edilecek.

kisbakimposter2017.jpg

Tüm haberi görüntüle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
drsb

Bilgi için teşekkürler. Bu yıl 3.bakıma bu ay bitmeden gideceğim zaten. @dr_azoom

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

ben şimdi 16" inç jant alsam bana %30  mu %20 mi indirim yaparlar?:)

araç  sifir uc yas araliginda. öyleyse arkadasin 2007 mazdasiyla gidek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gökhanbilge
10 dakika önce, Katil Balina :

ben şimdi 16" inç jant alsam bana %30  mu %20 mi indirim yaparlar?:)

araç  sifir uc yas araliginda. öyleyse arkadasin 2007 mazdasiyla gidek

:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Bakım kampanyası tam da zamanında geldi. Benimde bir kaç kayış değişmem gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

Benim 3 yaş üstü, benim araç üzerinden alabilirsiniz. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
Şimdi, S.Halilduru :

Benim 3 yaş üstü, benim araç üzerinden alabilirsiniz. :) 

teşekkürler hocam.

jantar tse'ye takılmış o yüzden gelmiyormuş. bu arada şaka yollu sordum %20 mi 30 mu diye kayıtlarımıza göre size %20 dedi hanımefendi gayetlen ciddi. 

bakalım ne yapacaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
drsb
10 saat önce, Katil Balina :

teşekkürler hocam.

jantar tse'ye takılmış o yüzden gelmiyormuş. bu arada şaka yollu sordum %20 mi 30 mu diye kayıtlarımıza göre size %20 dedi hanımefendi gayetlen ciddi. 

bakalım ne yapacaz

mazda 6 ya kış için 17inç jant alacaktım satmıyorlar mı şimdi? Ay sonu için şimdiden aramadım ama bu sabah muğla bayiye sormaktan başka seçenek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
1 saat önce, drsb :

mazda 6 ya kış için 17inç jant alacaktım satmıyorlar mı şimdi? Ay sonu için şimdiden aramadım ama bu sabah muğla bayiye sormaktan başka seçenek yok

durum şehirden şehire nedir ne şekil değişiklik gösterir bilmiyorum. siz yine de yetkili servisinize sorun. söylediğim şey ankara sk için geçerli. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

Bir de belki bu fiyatlardan satın alınıp gelmesini bekleyebilirsiniz. Tabi sormak lazım böyle bir uygulama yapabilirler mi diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
3 saat önce, S.Halilduru :

Bir de belki bu fiyatlardan satın alınıp gelmesini bekleyebilirsiniz. Tabi sormak lazım böyle bir uygulama yapabilirler mi diye.

gelmeden satışı yapılmıyor. dedim ben ödemesini yapayım gelince alırım diye ama kaç liradan geleceği de belli değil o yüzden alamayız dediler. yani 16 inç 400 civarları bekliyoruz ama pekala tanesine 800 de diyebilirler. bekleyip göreceğiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko

bir ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilirsiniz...

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dr_azoom
5 saat önce, okkko :

bir ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilirsiniz...

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

bende varım es geçmeyin 

servis_herter@mazda-tr.com 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko
3 saat önce, dr_azoom :

bende varım es geçmeyin 

servis_herter@mazda-tr.com 

Her zaman her türlü değil mi başkan?...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zeki246

Okan bey Cumartesi saat 10.00 a randevumu aldım, gelince görüşürüz. Aklımdaki yapılacakları servisteki arkadaşa yazdırdım. Şunu sormayı unuttum aracımın ön kapılarının camlarında film var onlarıda çıkarabilirmiyiz,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko
8 dakika önce, zeki246 :

Okan bey Cumartesi saat 10.00 a randevumu aldım, gelince görüşürüz. Aklımdaki yapılacakları servisteki arkadaşa yazdırdım. Şunu sormayı unuttum aracımın ön kapılarının camlarında film var onlarıda çıkarabilirmiyiz,

Geldiğinizde söylerseniz hallderiz bi aksilik olmazsa...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesut2323

Bugün 20.000 bakim yaptirdim. Indirimli haliyle 830 tl tuttu. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, rejenerasyon ve ekstradan motor temizligi ve klima temizligi yapildi. Yakit filtresi degismedi. Sadece parcalarda indirim var denildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
11 saat önce, mesut2323 :

Bugün 20.000 bakim yaptirdim. Indirimli haliyle 830 tl tuttu. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, rejenerasyon ve ekstradan motor temizligi ve klima temizligi yapildi. Yakit filtresi degismedi. Sadece parcalarda indirim var denildi.

Hey maşallah birde indirim olmasaymış ne olurmuş merak ettim. Sizin araç dizel mi ?

Ödediğiniz tutar kulağıma çok ama çok yüksek geldi. Fatura görüntüsünü paylaşabilir misiniz. Hep birlikte bir bakalım birim fiyatlara.

İndirim olmasa bile bu fiyattan daha düşük bir fiyat çıkması lazım. ( Kullanılan yağ rakamı yükseltmiş olabilir mi diye de düşünüyorum) Ama dediğim gibi sizin ya fatura görüntüsü yada tek tek parça birim fiyatları ile paylaşırsanız daha iyi yorumlanır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.