Jump to content

2017 Sonbahar Bakım Kampanyası

dr_azoom
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 2017 Mazda Sonbahar Servis Kampanyası 6 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak.
  •  Servis kampanyası kapsamında, 0 - 3 yaş aralığındaki araçlar için  yedek parça, işçilik ve aksesuarda %20, 3 yaş üstü araçlarda ise %30 indirim uygulanacak.
  • Kampanyadan yararlanan tüm Mazda sahiplerine mıknatıslı telefon tutucusu hediye edilecek.

kisbakimposter2017.jpg

Tüm haberi görüntüle

• Beğen 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben şimdi 16" inç jant alsam bana %30  mu %20 mi indirim yaparlar?:)

araç  sifir uc yas araliginda. öyleyse arkadasin 2007 mazdasiyla gidek

• Beğen 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Katil Balina :

ben şimdi 16" inç jant alsam bana %30  mu %20 mi indirim yaparlar?:)

araç  sifir uc yas araliginda. öyleyse arkadasin 2007 mazdasiyla gidek

:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, S.Halilduru :

Benim 3 yaş üstü, benim araç üzerinden alabilirsiniz. :) 

teşekkürler hocam.

jantar tse'ye takılmış o yüzden gelmiyormuş. bu arada şaka yollu sordum %20 mi 30 mu diye kayıtlarımıza göre size %20 dedi hanımefendi gayetlen ciddi. 

bakalım ne yapacaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Katil Balina :

teşekkürler hocam.

jantar tse'ye takılmış o yüzden gelmiyormuş. bu arada şaka yollu sordum %20 mi 30 mu diye kayıtlarımıza göre size %20 dedi hanımefendi gayetlen ciddi. 

bakalım ne yapacaz

mazda 6 ya kış için 17inç jant alacaktım satmıyorlar mı şimdi? Ay sonu için şimdiden aramadım ama bu sabah muğla bayiye sormaktan başka seçenek yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, drsb :

mazda 6 ya kış için 17inç jant alacaktım satmıyorlar mı şimdi? Ay sonu için şimdiden aramadım ama bu sabah muğla bayiye sormaktan başka seçenek yok

durum şehirden şehire nedir ne şekil değişiklik gösterir bilmiyorum. siz yine de yetkili servisinize sorun. söylediğim şey ankara sk için geçerli. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de belki bu fiyatlardan satın alınıp gelmesini bekleyebilirsiniz. Tabi sormak lazım böyle bir uygulama yapabilirler mi diye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, S.Halilduru :

Bir de belki bu fiyatlardan satın alınıp gelmesini bekleyebilirsiniz. Tabi sormak lazım böyle bir uygulama yapabilirler mi diye.

gelmeden satışı yapılmıyor. dedim ben ödemesini yapayım gelince alırım diye ama kaç liradan geleceği de belli değil o yüzden alamayız dediler. yani 16 inç 400 civarları bekliyoruz ama pekala tanesine 800 de diyebilirler. bekleyip göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, okkko :

bir ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilirsiniz...

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

bende varım es geçmeyin 

servis_herter@mazda-tr.com 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan bey Cumartesi saat 10.00 a randevumu aldım, gelince görüşürüz. Aklımdaki yapılacakları servisteki arkadaşa yazdırdım. Şunu sormayı unuttum aracımın ön kapılarının camlarında film var onlarıda çıkarabilirmiyiz,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, zeki246 :

Okan bey Cumartesi saat 10.00 a randevumu aldım, gelince görüşürüz. Aklımdaki yapılacakları servisteki arkadaşa yazdırdım. Şunu sormayı unuttum aracımın ön kapılarının camlarında film var onlarıda çıkarabilirmiyiz,

Geldiğinizde söylerseniz hallderiz bi aksilik olmazsa...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün 20.000 bakim yaptirdim. Indirimli haliyle 830 tl tuttu. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, rejenerasyon ve ekstradan motor temizligi ve klima temizligi yapildi. Yakit filtresi degismedi. Sadece parcalarda indirim var denildi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, mesut2323 :

Bugün 20.000 bakim yaptirdim. Indirimli haliyle 830 tl tuttu. Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, rejenerasyon ve ekstradan motor temizligi ve klima temizligi yapildi. Yakit filtresi degismedi. Sadece parcalarda indirim var denildi.

Hey maşallah birde indirim olmasaymış ne olurmuş merak ettim. Sizin araç dizel mi ?

Ödediğiniz tutar kulağıma çok ama çok yüksek geldi. Fatura görüntüsünü paylaşabilir misiniz. Hep birlikte bir bakalım birim fiyatlara.

İndirim olmasa bile bu fiyattan daha düşük bir fiyat çıkması lazım. ( Kullanılan yağ rakamı yükseltmiş olabilir mi diye de düşünüyorum) Ama dediğim gibi sizin ya fatura görüntüsü yada tek tek parça birim fiyatları ile paylaşırsanız daha iyi yorumlanır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...