Jump to content
Mustafacecen

Selamun aleyküm

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mustafacecen

Cümleten  selamunaleyküm 

Değerli mazda sever abilerim kardeşlerim bundan bir ay önce kadar 1998 model otomatik vites mazda 323 familia aldım maalesef şuana kadar binmek nasip olmadı aracı maddi durumuma uygun bulduğum icin aldım araç masraflıydı önceki sahibi sadece silindir kapak contası yanık dedi ama araca motor yaptırmak durumunda kaldım sözü çok uzatmadan motoru yaptırdım yapıldıktan bir hafta sonra usta aracı alabileceğimi söyledi işlerin yoğun olması sebebiyle işyerinden bir arkadaş teslim aldı ertesi gün araca bindiğimde araçda bi gariplik vardı rolantisi çok düşük çalışıyordu ve vitese aldığımda ayağımı frenden kaldırır kaldırmaz stop ediyordu defalarca denedim olmadı ustayı aradım ve durumu anlattım aracı getirip rolantisini ayarliycani söyledi akşam üzeri gittim ve neyaptiysa olmadı bu arada benzin bitti bidonla benzin aldık geldik bu seferde akü bitti cunki sürekli stop ediyordu sonunda çalıştı dedik ustaya dedim sür benzin istasyonuna hem benzin alalım hemde deneyelim çalışır vaziyette benzini aldık ama yine stop etti ve akude artık son demlerini yaşadığı icin takviye gerekiyordu usta çok geç saat olduğunu ve yarın ilgileneceğini benimde ordan eve gidebileceğimi söyleyince bende aracı bırakıp gittim ertesi gün aracın yanına gittiğimde ise çalışan araç hiç çalışmıyordu yeni akü aldım ateşleme var benzin geliyor marş BASIYO ama araç ÇALIŞMIYOR distiributordendir dediler ıkıncı el orjinal getirttim ısıtma soğutma müsurunun kablosunu çekip takmışlar araç çalışmış ama yeniden stop etmiş başka bitane distribitör getirtmisler oda tek marsta çalışmış ve yine hüsran elektiriksel bi sıkıntı olabileceklerini söylüyorlar çalıştığım icin elektirikcinin dükkanının önünde araç yatıyor sizlerden ricam bu gibi sorunla karşılaşan varsa bana yol göstermenizi rica ediyorum veya tanıdık iyi bi mazda ustasıyla görüşüp bilgi almak istiyorum şimdiden herkeze teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Keşke konu başlığı sorununuzla ilgili bir şey olsaydı. Ben ilk okuduğumda tanışma mesajı sandım. Uyarıyı basacaktım sonradan uyandım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
9 saat önce, Mehmet Özdemir :

Keşke konu başlığı sorununuzla ilgili bir şey olsaydı. Ben ilk okuduğumda tanışma mesajı sandım. Uyarıyı basacaktım sonradan uyandım 

Şu an forumda bu başlıkla konuyu gören herkes "Tanışma Mesajı" sanıyordur.  Şahsen bende içine girinceye kadar öyle sanıyordum.

Konuyu nerden tutsam elimde kalıyor.. Araç Mazda 323 ama konu "Mazda 2" bölümünde.

Mesajı okuyayım dedim ama beceremedim. Bir tane virgül ve noktalama işareti yok.  Birde üzerine ne bir satır aralığı vs olmayınca,  benim astigmat gözler iflas etti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.