Jump to content
erdi24

Mazda CX-3 Direksiyon Soyulması

Tavsiye Edilen Mesajlar

erdi24

Araç direksiyonunda kısım kısım deri soyulmaları başladı. Deri altından beyazlıklar çıkmaya başladı daha önce bu durumu yaşayan oldu mu ? Garantiden simit değişimi talep edebilirmiyim ? İyi günler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara
56 dakika önce, erdi24 :

Araç direksiyonunda kısım kısım deri soyulmaları başladı. Deri altından beyazlıklar çıkmaya başladı daha önce bu durumu yaşayan oldu mu ? Garantiden simit değişimi talep edebilirmiyim ? İyi günler 

Evet forumdan bir çok arkadaş değiştirdi garanti dahilinde direksiyon simidini. Yetkili bir servise gidip direksiyonu gösterdiğinizde yenisini sipariş edeceklerdir kuvvetle muhtemel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
safrano

Bende de aynı sorun oluştu. Garanti kapsamında durumu servise sundum. Sonucu bekliyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erdi24
3 dakika önce, safrano :

Bende de aynı sorun oluştu. Garanti kapsamında durumu servise sundum. Sonucu bekliyorum. 

Bende 2 hafta önce servise götürdüm soyulma devam etti biraz daha yipranmasini beklemistim :fiuw: 2 haftadir ses seda yok yarın ariyacagim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
35 dakika önce, safrano :

Safranbolu'da sadece 1 tane cx3 görmüştüm ve selam vermiştim, sanırım sizsiniz o. Selamlar hemşehrim plaka 121 ile biten füme mazda 3 görürsen bil ki benimdir. :)

Bu sorunu yaşayanlara tavsiyem araca özel üretilmiş direksiyon kılıfı alıp dikmeleri. Hem direksiyonun o kaygan parlak derisinden kurtulmuş olunuyor, hem de direksiyon kalınlaştığından ele daha iyi oturuyor. Ayrıca kışın direksiyon eski haline göre çok soğuk da olmuyor. Sonuçta yeni direksiyon takılsa 2-3 sene sonra yine böyle olup olmayacağı belli değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erdi24

Direksiyon simidi bu durumdaydı. 3 hafta önce servis inceleme başlattı bugün degisecek.:tey:

1524808432582-158186282.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erdi24

Direksiyon tamamdır :clap:

1524818841020-534780849.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

hayırlı olsun.. yeni gelenin malzeme kalitesi farklı mıymış acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erdi24
40 dakika önce, Mehmet Özdemir :

hayırlı olsun.. yeni gelenin malzeme kalitesi farklı mıymış acaba?

Sağolasın abicim , parlak simitlerden göndermiyorlarmış artık, mat simit göndermişler ama bana göre daha kullanışlı ve kaliteli geldi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.