Jump to content

Kapı kilitlerim bozuldu!!!

pancreas
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle merhaba demek istiyorum... Ankarada öğrenciyim fakat ailemin yanına Bolu'ya geldim sanırım ilk günden nazar değdi  ;) Arabanın kapıları kafasına göre kilitleniyor. Araba haraket eder etmez ve daha sonra her yavaşladığımda ya da viraj döndüğümde, kapılar kilitli olmasına rağmen tekrar kilitlenmeye çalışıyor. Bir kaç sefer de kontakta anahtar yokken kilitlendi. Acaba ne olmuş olabilir bir de sürekli kilitlenmesine rağmen acaba kendi kendine açılma ihtimali olabilirmi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle merhaba demek istiyorum... Ankarada öğrenciyim fakat ailemin yanına Bolu'ya geldim sanırım ilk günden nazar değdi  ;) Arabanın kapıları kafasına göre kilitleniyor. Araba haraket eder etmez ve daha sonra her yavaşladığımda ya da viraj döndüğümde, kapılar kilitli olmasına rağmen tekrar kilitlenmeye çalışıyor. Bir kaç sefer de kontakta anahtar yokken kilitlendi. Acaba ne olmuş olabilir bir de sürekli kilitlenmesine rağmen acaba kendi kendine açılma ihtimali olabilirmi?

Araçta alarm varsa , alarm beyninden kaynaklanabilir servise göstermekte fayda var , geçmiş olsun ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

saol ustam. araçta alarm yok. dediğim gibi ne oldu anlamadım en kısa zamanda bi servise götürcem.  önemli bişi deildir umarım tekrar teşekkürler!!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

aynı sorunu bende yaşadım  kapıyı açık  tuttuğunda  içerdeki lambarı yaka düğme var  ordan kaynaklanıyor :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı sorunu bende yaşadım  kapıyı açık  tuttuğunda  içerdeki lambarı yaka düğme var  ordan kaynaklanıyor :egy:

Herhangi bir kapıyı açtığında Tavan lambasının yanmasını sağlayan switch'den bahsediyorsan alakası yok galiba topraam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla  hoca  benim aracın  sorunu ordan  kaynaklıydı  kapılar kendiliğinden kilitleniyordu kapılar kapalı görünüyordu  açık olduğu halde  çıkarıp  temizledim  taşa verdim biraz  sorun halloldu...denesin bi bakalım sorun nerdeymiş:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

arkadaşlar polen filtresini değiştirdikten sonra kapı açık lambası sürekli yanmaya başladı.sigortayla ilgisi olabilirmi.muhtemelen bagaj kapağından kaynaklanıyor çünkü kumandadan kitlemek isteyince bagaj kitlenmiyor ve açılmıyor.anahtarla açılıyor.yardımm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Nasıl yardımcı olalım ki?

Polen filtresi önde, bagaj kapağı arkada, kapı switchleri kapı kenarlarında. Yazdıklarınıza bakarak bir cevap verilebilir mi sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl yardımcı olalım ki?

Polen filtresi önde, bagaj kapağı arkada, kapı switchleri kapı kenarlarında. Yazdıklarınıza bakarak bir cevap verilebilir mi sizce?

size gelin arızamı yapı demedim. sorduğum sorular gayet açık.başınıza  geldi ise yardımcı olmanızı istedim.

forumun amaçlarından biride bu sanırım.yeni konular bölümünden takip edilsin diye yokmu yardım eden diye yineledim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Yahu Sadettin kardeşim, sen yazdıklarına tekrar bir göz atar mısın?

Ne polen filtresinin ne de bagaj kapağının kilitlenmemesinin iç aydınlatmayla bir alakası yoktur. Büyük ihtimalle kapı switchlerinden birisinde temassızlık vardır. Gerçi o zaman da kapıların kilitlenmemesi lazım. En kesin çözümü bir elektrikçi bulacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ne kadar ilgilisiniz bilmiyorum ama polen filtresi değişirken sigorta paneli sökülüyor (bunu bildiğinize eminim).  e sonuçta heryol ordan geçiyor.yani ben mantıksızlık görmüyorum.tabii değişebilir bu görüş.saygı duyuyorum.tepkim gereksiz çıkışınıza.uzatmanında anlamı yok sanırsam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...