Jump to content
abcsefa

2010 Model Mazda 3 Sedan Baskı Balata Problemi ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

abcsefa

merhabalar, 2. nesil mazda 3 alım aşamasındayım. ancak baskı balata ile  ilgili kronik bir sorunun olduğunu, baskı, balata ve bilya arızası, baskının tırnağını kırılması sonucu bu arıza oluştuğunu okudum. 2010 model mazda 3'ler içinde bu kronik arıza söz konusu mu? birde 2. nesil mazda 3  ün başka kronik sorunu  var mı? yardımcı olursanız memnun olurum iyi günler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999

yok öyle bir sorun...

En azından bende yok ( 2010 dan bu yana :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
2 saat önce, abcsefa :

merhabalar, 2. nesil mazda 3 alım aşamasındayım. ancak baskı balata ile  ilgili kronik bir sorunun olduğunu, baskı, balata ve bilya arızası, baskının tırnağını kırılması sonucu bu arıza oluştuğunu okudum. 2010 model mazda 3'ler içinde bu kronik arıza söz konusu mu? birde 2. nesil mazda 3  ün başka kronik sorunu  var mı? yardımcı olursanız memnun olurum iyi günler.

Almak istediğiniz araç dizel mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
abcsefa
Bir saat önce, Burak :

Almak istediğiniz araç dizel mi ?

hayır benzinli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
1 dakika önce, abcsefa :

hayır benzinli

Benzinlide böyle bir problem ben duymadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
abcsefa
Bir saat önce, Burak :

Benzinlide böyle bir problem ben duymadım.

peki çok tesekkür ettim başka kronik problemi var mı bildiğiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
12 dakika önce, abcsefa :

peki çok tesekkür ettim başka kronik problemi var mı bildiğiniz

Aklıma ilk gelen aşağıdaki konu. MazdaClubTR olarak çözülmesi konusunda yardımcı olmuştuk ;

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
abcsefa
10 dakika önce, Burak :

Aklıma ilk gelen aşağıdaki konu. MazdaClubTR olarak çözülmesi konusunda yardımcı olmuştuk ;

tamamdır okuyayım konuyu sağolun başka aklınıza gelirse buradan yazın lütfen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade

Aracım benzinli, 82 bin km de, şu an hiç bir sorunla karşılaşmadım. Tek sorunu, bozuk ve pütürlü asvaltta kabin içine biraz ses alması. Bunun dışında sorunsuz diyebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
abcsefa
Bir saat önce, Renegade :

Aracım benzinli, 82 bin km de, şu an hiç bir sorunla karşılaşmadım. Tek sorunu, bozuk ve pütürlü asvaltta kabin içine biraz ses alması. Bunun dışında sorunsuz diyebilirim.

bilgilendirmeniz için tesekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.