Jump to content
SonOsmanlı

1. Nesil Mazda6 Rampa Çıkma Sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

SonOsmanlı

Aracım 2004 Mazda 6,sorunum düz yolda giderken herhangi bir sorun yaşamıyorum.Fakat rampaya geldiğimde aracım bayılıyor.Uzun uzun gaza bastıktan sonra anca toparlama oluyor.Aracımda BRC gaz sistemi var.Sebebi hakkında bilgi verebilecek arkadaşım var mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

Bu kadar az veri ile,  üstelik aracı da görmeden, yorum yapmak çok zor. Ama bir problem olduğu aşikar..  İstanbul a yakınsaniz getirin bakalım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsot

Benzinle rampa çıkarken bayılıyor mu ? Sadece Lpg de mi ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Devirsiz kullanıldığından olabilir mi? Zonguldak ın yokuşları iyidir çünkü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emc6767
7 saat önce, SonOsmanlı :

Aracım 2004 Mazda 6,sorunum düz yolda giderken herhangi bir sorun yaşamıyorum.Fakat rampaya geldiğimde aracım bayılıyor.Uzun uzun gaza bastıktan sonra anca toparlama oluyor.Aracımda BRC gaz sistemi var.Sebebi hakkında bilgi verebilecek arkadaşım var mı? 

Ormanlı yolunda mi bayılıyor yoksa tepeköy yolunda mi? Gazlı arabadan anlamam. Alaplı'yı görünce dayanamadım. :) . Detaylı bilgi verirseniz yardimcı olurlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SonOsmanlı

Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim.Sorun çözülmüştür.Düzce'de bir mazdacı arkadaşım var o halletti...Gaz ayarlaması yaptı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.