Jump to content
Çetin Pelen

18 jant ince stapne

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çetin Pelen

Merhaba Arkadaşlar Mazda 2017 sedan aldım, bana 18 jant ince stapne lastik ayrıca bijon anahtarı kirko yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

  • Etiket tabanlı benzer içerikler

    • Arabalar
      Yazan: Arabalar
      Bizim yaş gurubumuzdaki sürücüler genellikle, kullandıkları araçta stepne olmadığında rahatsızlık duyarlar. Yeni Mazda 3 Sedan da stepne yok. Bunun yerine tamir kiti var. Tamir kiti ile yapılabilecek müdahaleler ise sınırlı. Yanakta yırtılma yada deliğin 3-4 mm den fazla olması durumunda kit faydasız. Dolayısı ile bir stepne ihtiyacı hissettim ve mini stepnelerden bir adet edindim. Fiyatı 240 TL.  (AJS Mini stepe 16 inch alüminyum) Ölçülendirmesi ise 5x114 olarak tanımlanıyor. 5 bijon sayısını 114 ise komşu iki cıvata yatağının merkezleri arasındaki mesafenin mm cinsinden ölçüsü olsa gerek. mini stepne en fazla 70 km/ saat seyir hızı ile en yakın servis noktasına kadar aracı güvenli şekilde sürmenizi sağlıyor. Sanayide kolaylıkla bulunmayan bu mini stepneyi, Ankarada, İstanbul yolu üzerinde sincan yol ayrılımdaki Metro Gross marketten satın aldım. ayrıca bir adet kriko da edinmek isterseniz onun fiyatı da 38 TL.  Bilginize.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×