Jump to content
Erhan ataç

1.Nesil Mazda 3 Koltuk Gıcırdaması

Tavsiye Edilen Mesajlar

Erhan ataç

Merhaba güzel ailem.

Arkadaşlar sürücü koltuğunun gıcırdamasından iyicesinir oldum sadece görebildiğim yerlere wd40 sıktım ama anlaşılan gıcırdayan yerler orası değil koltuğun sırt kısmı çok gıcırdıyor fakat koltuktaki yaylara ulaşamadım Söken arkadaşlar varsa anlatabilirmi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35

Bel destegı gıcırtıyor olabılır bel destegını sonuna kadar sısıp o sekılde oturdugunuzda gıcırtama var mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ReaL35

Koltuk döşemeciye gidin bence. Orası kesin halleder.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
abcsefa
3 saat önce, Erhan ataç :

Merhaba güzel ailem.

Arkadaşlar sürücü koltuğunun gıcırdamasından iyicesinir oldum sadece görebildiğim yerlere wd40 sıktım ama anlaşılan gıcırdayan yerler orası değil koltuğun sırt kısmı çok gıcırdıyor fakat koltuktaki yaylara ulaşamadım Söken arkadaşlar varsa anlatabilirmi 

sorunu en kısa sürede çözersiniz inşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
11 saat önce, Erhan ataç :

Merhaba güzel ailem.

2.Nesillerin bazılarında yaşanılan bir sorun var. Buna benzer bir problemden dolayı gıcırdıyo olabilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

soğukta 3. nesil de gıcırdıyor.

sinir bozucu bir şey.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erhan ataç
18 saat önce, ozgur35 :

Bel destegı gıcırtıyor olabılır bel destegını sonuna kadar sısıp o sekılde oturdugunuzda gıcırtama var mı ?

Hocam olabilir çünkü arkaya yaslanınca sesi daha belirgin geliyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.