Jump to content
Erhan ataç

Dijital LPG Göstergesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Erhan ataç

Arkadaşlar merhaba,

Şu dijital lpg göstergesi taktıran arkadaşlar varmı acaba kullanışlı birşeymidir lpgmeter dedikleri sizce taktırılırmı benim gösterge sıkıntılı eğer iyi birşeyse o nu taktırayım dedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ibrasoft

Eski aracımda kullanmıştım. Şimdilerde mini modeli de üretiyor. İç ve dış sıcaklık ölçen modelini iki sene kullandım, kalibrasyonu doğru yapınca oldukça stabil çalışıyordu. Benim depo simit 55lt lik depoydu 48 litre gaz alıyordu.  Son 3-4 litreyi göstermiyordu geniş zemin olduğu için o da normal bir durum zaten. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur

tasarlayan ve üretenin çalışmalarını takip ettik arkadaşlarla, başarılı ve tekniği kuvvetli bir arkadaş. Montaj da da uzaktan desteği her zaman veriyor. Taktırın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
5 saat önce, Erhan ataç :

Arkadaşlar merhaba,

Şu dijital lpg göstergesi taktıran arkadaşlar varmı acaba kullanışlı birşeymidir lpgmeter dedikleri sizce taktırılırmı benim gösterge sıkıntılı eğer iyi birşeyse o nu taktırayım dedim.

Merak ettim, nasıl bir gösterge ? Hangi bilgiler var ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erhan ataç
13 saat önce, Burak :

Merak ettim, nasıl bir gösterge ? Hangi bilgiler var ?

Görüntü bu tarzda. LPG göstergesi ortalama gidebileceğin km kalan litre iç ve dış hava derecesi değişebilen ekran görüntüsü vs.

0F4D14C3-641F-45E3-BE4E-5EB162E25A7E.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demarcus
Bir saat önce, Burak :

Hiç de fena değilmiş. @Demarcus belki senin de hoşuna gider :)

LPG taktırırsam neden olmasın abi. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...