Jump to content
Babaözgür

Mazda 323 Parkların Aniden Sönmesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Babaözgür

Mazda 323 sedan glx arabam da bazen giderken parklar ve gösterge ışıkları aniden sönüyor.kapatıp açıyorum bazen düzeliyor bazende kapatıp açmayı bi kaç defa tekrar etmem gerekiyor. galiba içinde bakır levhalar varmış onlara ulaşmam lazım acaba far kolunu nasıl sökebilirim yardım eder misiniz?şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
56 dakika önce, Babaözgür :

Mazda 323 sedan glx arabam da bazen giderken parklar ve gösterge ışıkları aniden sönüyor.kapatıp açıyorum bazen düzeliyor bazende kapatıp açmayı bi kaç defa tekrar etmem gerekiyor. galiba içinde bakır levhalar varmış onlara ulaşmam lazım acaba far kolunu nasıl sökebilirim yardım eder misiniz?şimdiden teşekkürler.

farlar direksiyon yanındaki kollardan mı açıp kapanıyor? kontaklarda bir sıkıntı var gibi anlattıklarınızdan anladığım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Babaözgür

evet sol tarafta kol var oradan açıp kapanıyor

kolun içinde bakır levhalar varmış onlar kirlenmiştir tozlanmıştır aşınmıştır söküp gerekli tamiratı yapmak istiyorum ama nasıl sökeceğimi bilmiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

nasıl sökeceğinizi bilmiyorum ama plakaları yerinden çıkarmadan kontakt spreyle bir temizlemeyi deneyin. belki sıkıntısız çalışır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.