Jump to content
keskur

1.Nesil Mazda 3 Far Yıkama Hortumları Kesik

Tavsiye Edilen Mesajlar

keskur

Arkadaşlar far yıkama lastikleri kesik. Neden olabilir. Bu modelde yokmu yoksa 4 lastikte kesik. M3 BK 2009 Touring.

29064567_10214789287379202_7055522933509756457_o.thumb.jpg.1c88c44e51d36c77e8b66180a89adb9b.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Aracınızın önünde  tamponda farın hemen altında kapak şeklinde bir çıkıntı var mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
keskur

yarı

29 dakika önce, Mutlu Tekir :

Aracınızın önünde  tamponda farın hemen altında kapak şeklinde bir çıkıntı var mı? 

Evet var sağ tarafta yuvarlak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
1 saat önce, keskur :

yarı

Evet var sağ tarafta yuvarlak.

O yuvarlak çeki demiri girişi içindir. hemen farın altında her 2 farda da olmalı. Yoksa onlar far yıkama hortumları değildir. Zaten bk kasada da far yıkamanın olduğunu hatırlamıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
keskur
29.03.2018 at 22:16, Mutlu Tekir :

O yuvarlak çeki demiri girişi içindir. hemen farın altında her 2 farda da olmalı. Yoksa onlar far yıkama hortumları değildir. Zaten bk kasada da far yıkamanın olduğunu hatırlamıyorum.

Yok hocam olmayabilir. Kitapçıkta gösteriyor. Acaba sonradan bir işlemmi gördü diye düşündüm. Far hava hortumu diyor bazı arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.