Jump to content
alihann

Mazda 323'ümle Kaza Yaptım, Usta ve Fiyat Konusunda Önerileriniz Nedir?

Tavsiye Edilen Mesajlar

alihann

Arkadaşlar benim 323 hb 1994 aracım maalesef bi kaza geçirdi ıkı tarafta bi sıkıntı yok ama benim araçta sol çamurluk sol far ve iç sacta egılme oldu tampon kırık.resimde görülebilir kaporta ustası 5.000 lira total masraf parçeları 1100 e aldım sadece takacak yani 3900 işçilik der bu normalmi pahalımı.ilğilenen arkadaşlarıma teşekkürler...

20170905_063547.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

çok geçmiş olsun, işçilik fiyatları hakkında pek bir bilgim yok ama malzeme fiyatının 1100 TL tuttuğu bir onarım için 3900 TL işçilik abartılı bir fiyat gibi geldi bana. Usta Yalova'da mı? Bir de İstanbul'da bir ustadan fiyat alsanız?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur

şase bile kaymış olsa çok? bir de 3900.. yani 3500 değil. 4000 değil... garip bir rakam her yönden?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bendarli

Kesinlikle çok aynı taraftan aracım kazaliydi boya dahil bin lira işçilik verdim hadi benim tanıdık ti olsun olsun 1500-2000 olur en çok kesinlikle o paraları vermeyin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesut2323

Esnaflık bitmiş. O ne rakam öyle yaa. Böyleleri yüzünden diğer ustalar da kötü oluyor. 

Çok çok geçmiş olsun. Fiyat genel olarak çok fazla. Gerekirse youtube dan videolara bakıp siz yapın ama o ustayı es geçin bence de.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ReaL35

Bir de otomobili komple boyayacak ise normal...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina

3900 liraya ne yapacakmış çok merak ediyorum gerçekten. bu arada çok geçmiş olsun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Çok Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kırcı

Geçmiş olsun , kimsenin zarar görmemesi sevindirici.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alihann

çok teşekkür ederim . arkadaşlar araba yapıldı çıktı usta fiatı 3000 e çekti ilave işlerde yaptırdım.fiatın içinde ilgilenen kardeşlerime tekrar teşekkür ederim 20 yıllık arabam yenilendi .sigorta yarısını zaten ödiyecek. fotografını bırure sonra paylaşırım inşaallah..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesut2323

Hadi hayırlı olsun. Allah beterinden saklasın .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alihann

amin kardeşim sagol

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.