Jump to content
karakulak

Mazda MX-5 2.0 Satıştan Çekildi mi?

Tavsiye Edilen Mesajlar

karakulak

Merhaba dostlar,

bir kaç gündür mazda.com.tr sitesinden mx-5 in fiyatlarına bakarken 2.0 lik motorlu versiyonunun satışta olmadığını gördüm. Gerçekte de öyle mi? Belki @okkko okan kardeşimiz veya mazda bayisinde çalışan başka bir arkadaş daha detaylı bilgi verebilir. Taze gelen ötv zamları ile daha da bozulan mazdanın dünyadaki mx-5 felsefesini (affordable sports car: uygun fiyata spor araba) (araştırma görevlisi maaşının 42 katı olması) artık yürütememesi mi?

Yani 2.0 lt motor isteyenler ikinci ellere mi kaldı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

zaten internette vardı her zaman ama bayiye gidicne getirmiyolardı..

geçen arkadaş sordu 2.0 RF otomatik..  bir çok bayi getirmiyoruz dedi..

sanırım ilk ve son 2.0 mx5  bir efsane olarak yaşayacak bende =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G
19 dakika önce, karakulak :

Merhaba dostlar,

bir kaç gündür mazda.com.tr sitesinden mx-5 in fiyatlarına bakarken 2.0 lik motorlu versiyonunun satışta olmadığını gördüm. Gerçekte de öyle mi? Belki @okkko okan kardeşimiz veya mazda bayisinde çalışan başka bir arkadaş daha detaylı bilgi verebilir. Taze gelen ötv zamları ile daha da bozulan mazdanın dünyadaki mx-5 felsefesini (affordable sports car: uygun fiyata spor araba) (araştırma görevlisi maaşının 42 katı olması) artık yürütememesi mi?

Yani 2.0 lt motor isteyenler ikinci ellere mi kaldı?

Bi arkadaşımda 2.0 sky var. Almayı düşünürseniz irtibata geçirebilirim :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karakulak
5 saat önce, M.E.G :

Bi arkadaşımda 2.0 sky var. Almayı düşünürseniz irtibata geçirebilirim :) 

Benimki de hayal ile gerçeklik arasında gidip geliyor. Ama almak istediğimde forumdaki dostlardan yardım isteyeceğime emin olabilirsiniz.

Bu başlıkta demek istediğim mazda türkiye mx-5 in 2.0 lt versiyonu inu satmayı düşünmüyor mu? Sorusunu tartışmaktı aslında

saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

Kota ile ilgiliydi.. Araç üretilirken  kota yazılıyor.  Sonra üstüne araba gelmio..  

Sanırım 1 adet özel üretim 2.0 mx sipariş etmişler reklam olsun diye. Onu da olabilecek en dolu aksesuarla getirmişler. 1,5 den ve Avrupa daki bi çok ülkenin 2.0 indan farklı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karakulak
Bir saat önce, Zealot :

Kota ile ilgiliydi.. Araç üretilirken  kota yazılıyor.  Sonra üstüne araba gelmio..  

Sanırım 1 adet özel üretim 2.0 mx sipariş etmişler reklam olsun diye. Onu da olabilecek en dolu aksesuarla getirmişler. 1,5 den ve Avrupa daki bi çok ülkenin 2.0 indan farklı 

Yani gelecek yıl yenisini almak isteyen alamayacak öyle mi? :hayalkırıklığı: :üzüntü:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AKayhan

Bence almayi düsünüyorsaniz direkt bayii ile iletisime geçin.  Geçen sene benim arabayi alirken ellerinde yoktu ve hiç siparis de verilmemisti.  Benim için siparis verdiler ve araç aylar sonra geldi.  Demek istedigim, bayii belki siparis verip getirtebilir çünkü yetkileri olmasi gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

Mx5 rf 2.0  için bayi ile görüştük, araç olmadığını söylediler.  Siparişle gelmeyeceğini söylediler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko
07.04.2018 at 17:42, Zealot :

Mx5 rf 2.0  için bayi ile görüştük, araç olmadığını söylediler.  Siparişle gelmeyeceğini söylediler 

Ben de var. 2.0 rf at kırmızı

Bi tane de teslim ettim. Kim yok demişse başka yok demek istemiştir. :) Türkiyeye zaten bu sene 3 tane gelecek. 2si satıldı. Kalan biri de önümde duruyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karakulak
1 saat önce, okkko :

Seneye nasipse 190hp mx5 rf mt ile yaparız. @Zealot

Seneye mx-5 almam lazım o zaman :tey:fiyatlar da 210 dan başlar. Oy oyy. Yine ikinci el yine, yeniden ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko
55 dakika önce, karakulak :

Seneye mx-5 almam lazım o zaman :tey:fiyatlar da 210 dan başlar. Oy oyy. Yine ikinci el yine, yeniden ...

Tahminim seneye 260ı geçer. Zaten bu sene 225 civarı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko

Türünün Türkiye'deki tek örneği...

Mx-5 2.0 RF 46V (Yeni Kristal Ateş Kırmızı) Otomatik Vites

mx5 2.0 RF (1).jpg

mx5 2.0 RF (2).jpg

mx5 2.0 RF (3).jpg

mx5 2.0 RF (4).jpg

mx5 2.0 RF (5).jpg

mx5 2.0 RF (6).jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
23.04.2018 at 11:40, okkko :

Türünün Türkiye'deki tek örneği...

Mx-5 2.0 RF 46V (Yeni Kristal Ateş Kırmızı) Otomatik Vites

Evet evet bu sene kesinlikle Muğla'ya tatile geliyoruz. :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karakulak

İçim gidiyor içim. Bunun çeliğinin benim için dövülmüşünü arıyorum :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik

Allahımm ;D Hemi de otomotik. Tam benlik. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.