Jump to content
Farstone

Mazda Pist Günü

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kırcı

Keyifli bir etkinlik olacağa benziyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Farstone

haftaici olmasi biraz kotu olmus sadece ve isteyen herkes katilamiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

MX-5 sahipleri direkt katılabiliyor herhalde. öyle bir şey duydum, belki yanılıyor da olabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Farstone

Hatırladığım kadarıyla haberde böyle birşeyden bahsetmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
Şimdi, Farstone :

Hatırladığım kadarıyla haberde böyle birşeyden bahsetmiyor.

haber değil de duyum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Farstone
1 dakika önce, Mehmet Özdemir :

haber değil de duyum :)

duyduğunuz yerlerden davetiye de alabilirmissiniz gibi geliyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

Merhaba, siz perşembe ve cuma  günü, olay yerinde olun. Yardımcı olurlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Farstone
21 dakika önce, Zealot :

Merhaba, siz perşembe ve cuma  günü, olay yerinde olun. Yardımcı olurlar

26 nisan yazıyor üstat yani persembe.. cuma gunude devam mi edecek etkinlik aydinlatin bizi lutfen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

24 nisan bayiler / 25 nisan basın / 26-27 nisan halk. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR

27 nisan için sadece mx5 ve rx8 sahipleri katılabiliyor diye biliyorum. Duyuruda mazda sahipleri için 26 olarak belirtmişler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

pistin içinde e araç kullanamaz belki ama ,  mekan açık sonuçta..  oraya giden hiçbi mazda sahibini  kapı dışarı etmezler . bu etkinlik mazda sevenler için yapılıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR

Muhtemelen geri çevrilmez ama sitedeki davette de özellikle sadece 26 sı yazıldığından hatırlattım. Belli olmaz, belki Japonya dan karateci bodyguard lar falan getirtirler, ya da Jakuza ile anlaşmışlardır :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

ya ben tam günbegün ne olacağını detaylıca öğrendim de ,   işin aslı  ;    neydi hatırlayamıyorum   =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR
4 dakika önce, Zealot :

ya ben tam günbegün ne olacağını detaylıca öğrendim de ,   işin aslı  ;    neydi hatırlayamıyorum   =)

:D umarım sen de ayarlayıp katılabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Firatkeskin

Talihliler açıklandı mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ediz07

instagramdan katılmıştım oradan döneceklermiş daha dönen yok dönen olmadan da o kadar yol gidilmez. Dönen olsa @Mutlu Tekir hocamla birlikte gidecez inş:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41

Ben daha yeni duydum pistte evime 10 km ne kadar sansizim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot
Bir saat önce, Mazda41 :

Ben daha yeni duydum pistte evime 10 km ne kadar sansizim 

2 saat önce, ediz07 :

instagramdan katılmıştım oradan döneceklermiş daha dönen yok dönen olmadan da o kadar yol gidilmez. Dönen olsa @Mutlu Tekir hocamla birlikte gidecez inş:)

_______________________________________________________________________________________

arkadaşlar biz bugüne kadar mazda türkiyenin misafirperverliği ile hep övündük..  

mazda aracınızla  perşembe günü gittiğinizde,  mazda tarafından hiç kimse kapıdan çevrilemeyecek....

bu etkinlik mazda tarafından , mazda severlere yapılmaktadır zaten..

pistte mazdanın   test araçları ile mx5 vs..    tur atmanıza bile imkanlar dahilinde izin verilecek..

ama pist sınırlandırılması olacak. 3.vitesin üstünü çok göremeyeceksiniz.. copilot desteği vs olabilir.

bu bilgileri sizler için mazda türkiye den aldım.    gidip de sorun yaşayan olursa yardımcı olmaya çalışırım .

gidip de kapından çevrilen, mx5 kullanmak istiyordum, yok yan koltuğuna oturmak istiyordum...   ama olmadı diyene  de mx5'imle tur attırırım..

sizler için varım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Farstone
1 saat önce, Zealot :

_______________________________________________________________________________________

arkadaşlar biz bugüne kadar mazda türkiyenin misafirperverliği ile hep övündük..  

mazda aracınızla  perşembe günü gittiğinizde,  mazda tarafından hiç kimse kapıdan çevrilemeyecek....

bu etkinlik mazda tarafından , mazda severlere yapılmaktadır zaten..

pistte mazdanın   test araçları ile mx5 vs..    tur atmanıza bile imkanlar dahilinde izin verilecek..

ama pist sınırlandırılması olacak. 3.vitesin üstünü çok göremeyeceksiniz.. copilot desteği vs olabilir.

bu bilgileri sizler için mazda türkiye den aldım.    gidip de sorun yaşayan olursa yardımcı olmaya çalışırım .

gidip de kapından çevrilen, mx5 kullanmak istiyordum, yok yan koltuğuna oturmak istiyordum...   ama olmadı diyene  de mx5'imle tur attırırım..

sizler için varım

üstad ben sana neden özel msj atamiyorum :)

sana yazacağim sirada gunde 1 mesaj hakkiniz var diyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.