Jump to content
Mustafa Y.

Gelmeyen Bahar Kampanyası

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mustafa Y.    56
Mustafa Y.

Herkese selam, bugün Ankara Herter servisine aracımın debriyaj pedalından gelen bi ses için uğradım. Mazdanın geleneksel kış-bahar %30 indirimli kampanyasının ne zaman başlayacağını sordum. Servis yetkilileri artık böyle bi kampanyanın olmayacağını söyledi. Bu konuda bilgisi olan var mı? Bayağı birikmiş ağır bakımım vardı :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR    264
SweepeR
2 saat önce, Mustafa Y. :

Herkese selam, bugün Ankara Herter servisine aracımın debriyaj pedalından gelen bi ses için uğradım. Mazdanın geleneksel kış-bahar %30 indirimli kampanyasının ne zaman başlayacağını sordum. Servis yetkilileri artık böyle bi kampanyanın olmayacağını söyledi. Bu konuda bilgisi olan var mı? Bayağı birikmiş ağır bakımım vardı :(

Her sene böyle söyleniyor, her sene de oluyor :) Mayıs gibi çıkacak deniyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
67Bulent1976    118
67Bulent1976

tipik servis alışkanlığı.her sene olmucak derler ama olur:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.747
Mehmet Özdemir

O anda gelen müşterinin işini ileri bir tarihe sarkıtmak istemediklerinden böyle söylüyorlar. 1 ay içinde olacağından bahsediyorlar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alpulusoglu    32
alpulusoglu
7 saat önce, Mehmet Özdemir :

O anda gelen müşterinin işini ileri bir tarihe sarkıtmak istemediklerinden böyle söylüyorlar. 1 ay içinde olacağından bahsediyorlar 

Mazda mersere sordum dun bu sene olmayacakmis kampanya.

9 saat önce, 67Bulent1976 :

tipik servis alışkanlığı.her sene olmucak derler ama olur:)

İlk defa mazda merser olmayacak dedi bende sasirdim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY    204
AreY

Geçen sene Mayis ayinda yaptilar. Yapilmazsa sayin Nurkan beye bol bol sevgilerimizi iletiriz, beyefendinin daha öncede dediği gibi servis ücretleri mazda markasina yakişmiyor, birde üstüne indirim bekliyoruz ¡ 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur    203
Çağlar Bayur

müşterisi olsam, indirimli günlerde gitmezdim servislere, eski servisçi olarak indirim yerine 7/24/365 iyi kaliteli anında çözüm üreten işçilik verirdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.