Jump to content
Burakp

Mazda 323 1.8 Alacağım, Pişman Olur muyum?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burakp

merhabalar yeni bir mazda 323 1.8  almak üzereyim perşembe noter işlemleri var modeli 1997. 13,750 e aldım fakat motor ve bakım masrafları var usta bin tl tutar dedi. baskı balata yaglar teker kapakçıkları ve aradaba titreme var ustam lpg baglantılarındandır dedi. sizce uygunamı aldım aracı. aracın kmsi 388,000 de ayrıca ufak tefek kaporta sorunları var onu daha göstermedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ReaL35

Fiyat normal. Ne kadar masraf edersin o tam olarak bilinmez. Alt takım mevzusu da var.

+++

Tam oynanacak araç. Zevkine göre sağını solunu yaptırırsın. Aşırı da para harcama hep cepten gidecek zira, satarken onlar gözönünde bulundurulmaz.

Kullanımı rahattır. Aracı beğeneceğini umuyorum.

Hayırlısı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burakp
14 saat önce, ReaL35 :

Fiyat normal. Ne kadar masraf edersin o tam olarak bilinmez. Alt takım mevzusu da var.

+++

Tam oynanacak araç. Zevkine göre sağını solunu yaptırırsın. Aşırı da para harcama hep cepten gidecek zira, satarken onlar gözönünde bulundurulmaz.

Kullanımı rahattır. Aracı beğeneceğini umuyorum.

Hayırlısı olsun.

Ondan vazgeçtim pendıkten de buldum şimdi aynı model. Pendıkte oturan mazdacı varmı bize akıl verecek. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Bu km'lerde bir Fransız otomobili alacak olsan, %100 pişman olursun derdim. 

Ama Japon markaları bu konuda işte fark atıyor diğer markalara.

Kaporta boya vs elbet aracın yaşı gereği makyaj gerektirebilir.

Önemli olan aracın şasesi, motoru ve şanzımanı. Ağır kazasının olmadığına emin ol. Şaseye müdahale olup olmadığını kontrol ettir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.