Jump to content

Mazda 323 1.8 Alacağım, Pişman Olur muyum?

Burakp
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar yeni bir mazda 323 1.8  almak üzereyim perşembe noter işlemleri var modeli 1997. 13,750 e aldım fakat motor ve bakım masrafları var usta bin tl tutar dedi. baskı balata yaglar teker kapakçıkları ve aradaba titreme var ustam lpg baglantılarındandır dedi. sizce uygunamı aldım aracı. aracın kmsi 388,000 de ayrıca ufak tefek kaporta sorunları var onu daha göstermedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat normal. Ne kadar masraf edersin o tam olarak bilinmez. Alt takım mevzusu da var.

+++

Tam oynanacak araç. Zevkine göre sağını solunu yaptırırsın. Aşırı da para harcama hep cepten gidecek zira, satarken onlar gözönünde bulundurulmaz.

Kullanımı rahattır. Aracı beğeneceğini umuyorum.

Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, ReaL35 :

Fiyat normal. Ne kadar masraf edersin o tam olarak bilinmez. Alt takım mevzusu da var.

+++

Tam oynanacak araç. Zevkine göre sağını solunu yaptırırsın. Aşırı da para harcama hep cepten gidecek zira, satarken onlar gözönünde bulundurulmaz.

Kullanımı rahattır. Aracı beğeneceğini umuyorum.

Hayırlısı olsun.

Ondan vazgeçtim pendıkten de buldum şimdi aynı model. Pendıkte oturan mazdacı varmı bize akıl verecek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu km'lerde bir Fransız otomobili alacak olsan, %100 pişman olursun derdim. 

Ama Japon markaları bu konuda işte fark atıyor diğer markalara.

Kaporta boya vs elbet aracın yaşı gereği makyaj gerektirebilir.

Önemli olan aracın şasesi, motoru ve şanzımanı. Ağır kazasının olmadığına emin ol. Şaseye müdahale olup olmadığını kontrol ettir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...