Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

stranger

Mazda 3 HB Arıyorum

Tavsiye Edilen Mesajlar

stranger

Merhabalar,

45000 TL kadar bütçem var. Düşük km, temiz bir araç arıyorum. İstanbul'da yaşıyorum.

Ankara'da hoşuma giden bir araç var fakat İstanbul'da yaşadığım ve çalıştığım için aracı yakından görüp pazarlık etme şansım yok.

Sizlerin değerli fikirlerinizi almak istedim, aracı da kaçırmak istemiyorum. Bir de aracı alırsam 100.000 km bakımı ne kadara mal olur?

İlan linki aşağıdadır.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2009-model-mazda-3-1.6-benzin-lpg-sunroof-vs-vs..92.xxx-km-de-537119394/detay/

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ediz07
17 dakika önce, stranger :

Merhabalar,

45000 TL kadar bütçem var. Düşük km, temiz bir araç arıyorum. İstanbul'da yaşıyorum.

Ankara'da hoşuma giden bir araç var fakat İstanbul'da yaşadığım ve çalıştığım için aracı yakından görüp pazarlık etme şansım yok.

Sizlerin değerli fikirlerinizi almak istedim, aracı da kaçırmak istemiyorum. Bir de aracı alırsam 100.000 km bakımı ne kadara mal olur?

İlan linki aşağıdadır.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2009-model-mazda-3-1.6-benzin-lpg-sunroof-vs-vs..92.xxx-km-de-537119394/detay/

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

ne kadar 2009 model olsa da 1 nesil mazda 3. 45.500 tl muazzam fazla fiyat. O paraya kazasız boyasız, otomatik ve düşük km bulabilirsiniz bekleyin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
stranger
8 dakika önce, ediz07 :

ne kadar 2009 model olsa da 1 nesil mazda 3. 45.500 tl muazzam fazla fiyat. O paraya kazasız boyasız, otomatik ve düşük km bulabilirsiniz bekleyin. 

Evet bana da fiyat yüksek geldi fakat araç bulamıyorum.

2. Nesil bir araç bulabilsem o fiyatlara daha uygun olacak gibi ama fiyatlar çok uçuk.

Bu fiyatlara tavsiye edebileceğiniz başka araç var mıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.