Jump to content
speed

İlk Aşkınızı Hatırlar Mısınız?

Tavsiye Edilen Mesajlar

speed

Okumadan önce açın şu şarkı çalsın

https://www.youtube.com/watch?v=4mINWNEGIsM

LbVrXa.jpg

Yıl 2011

Askerden gelir gelmez işe başladım  4 ay boyunca birikim yaptım yemedim içmedim paranın diğer yarısını da babamdan borç alarak mazda 323 f imi aldım ?

İlk arabamdı, size nasıl desem, İlk aşkınızı hatırla mısınız?

Hani ilk böyle elinizi tuttuğunuz sevgiliniz böyle, içinizin titrediği heyecandan başın dönen

Ama sonradaki sevgililer o kadar heyecan vermez

Ama o ilk sevgili adamı aklını alır ya benim için Mazda 323f 1.6 1994 ilk sevgiliydi ?

Hızlı adımlarla aracıma binmek için yürüdüğüm, tasarımıyla etkileyen, motor sesiyle keyif veren bu araç benim için alışılmısın ötesinde keyif dolu alışılmışa meydan okuyan bir araç ?

m2YBDY.jpg

XPQA1j.jpg

EPao1D.jpg

vj19BD.jpg

2 Yılda 12 bin km yol, araca 4500 tl masraf yaptım 8500 e almıştım

Aracı satmak için 4 kez pazara gittim satamadım

Otomobil pazarında bir alıcı adamla konuşuyorduk fiyatta anlaşamadık adam daha önce bendeki bu otomobilin kullanıcısıymış , adamın kızı ağladı benim mazdamı alamadıkları için ?

D7NZj1.jpg

Sahibinden sitesine koydum 10 güne sattım aracı 7800 tl ye, ucuza verdim çünki dedemin aracını ücretsiz alacaktım ve aldım

LbVrV1.jpg

XPQAQR.jpg

Renault Tsw12 1984 dedemin aracını aldım 84 binde 

Şu an 01.05.2018 itibariyle aracım 96 binde km si temiz ve masraf açmıyor

Lakin mazdanın yerini hiç tutmuyor

Aklıma geldikçe özlüyorum hüzünleniyorum

bBz3zd.jpg

Biricik aşkım mazdamı çok özlüyorum ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar

Ben sonuncusunu hatırlıyorum. 

Geçen hafta iki gün 2018 Audi 2.0 TFSI quattro ile birlikteydim. Mazda3 ve Passat 'tan sonra iyi geldi. 

Dinamik modda her kalkışta kick down ile diğerlerini aynadan izlemek zevkliydi. ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Çağlar Bayur

şanslılardanım benimki hala otoparkta

rengi bundan biraz paslısı

oODL9Q.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.