Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Bora Yetkin

Satılık 2015 Mazda 3 Power

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bora Yetkin

Merhaba Herkese,

Muhterem'den ayrılma vakti geldi maalesef:(

Bir süredir şirket aracı kullandığım ve hayırlı bir iş için nakit ihtiyacımdan dolayı arabamı satmak durumundayım.

İlanda belirttiğim gibi 4 adet yeni kış lastiği ve 1 adet mini stepne de araçla birlikte vereceğim.

Boyasız hafif dolu hasar tamiri ve yetkili serviste ön tampon boyası yapıldı.

iyi günler..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-dusuk-km-temiz-561883942/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Hayırlı satışlar olsun Bora. 

İlana bence daha detaylı fotoğraflar eklemelisin. Şu haliyle yetersiz ve özensiz gözüküyor. :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin
5 saat önce, İlhan :

Hayırlı satışlar olsun Bora. 

İlana bence daha detaylı fotoğraflar eklemelisin. Şu haliyle yetersiz ve özensiz gözüküyor. :fiuw:

Selam,

Sorunlu bölgeler olmadığı için başka fotoğraf eklemeye gerek duymadım açıkçası.Zaten arabayı bilen,tanıyan alacaktır.

iyi günler

5 saat önce, Burak :

Hayırlısı olsun Bora :) 

Muhterem gidiyor hayırlı mı hayırsız mı bilemedim.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin

Bora Bey, bende resimlerden çok açıklamaya takıldım. Çok kısa ve almayın bu aracı der gibi olmuş.

Hafif kaza ve dolu hasar kayıtlı demek yerine hasar miktarını yazsanız daha anlaşılır olmaz mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin
21 saat önce, Mümin :

Bora Bey, bende resimlerden çok açıklamaya takıldım. Çok kısa ve almayın bu aracı der gibi olmuş.

Hafif kaza ve dolu hasar kayıtlı demek yerine hasar miktarını yazsanız daha anlaşılır olmaz mı ?

Haklısınız düzenliyorum bilgileri.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.