Jump to content

3.Nesil Mazda 3 Cam Filmi Uygulaması

Katil Balina
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar bugün ön cama ve ön kapı camlarına cam filmi yaptırdım. 

llumar yetkili bayisi galiba, onlar uyguladı. ön cama uygulanan film renksiz. ısı ve ışık olayında bir sürü özellikten bahsetti ama tam hatırlamıyorum:) ön cam 350, iki yolcu ve şoför camı 200 toplamda 550 tl ödedim. daha önce de vardı film ama yasak dolayısıyla söktürmüştüm. orada çok fark etmiyordu ama bunda inanılmaz fark etti. güneşin alnında kısa kolla neredeyse hisetmiyorsunuz. filmler arasında bu kadar fark olması gerçekten inanılmaz. plasebo değildir umarım:) bu arada yapan arkadaş karartmali camların bir işe yaramadıgını korumali olmadıgını söyledi. zaman olmadığı için yaptıramadım çünkü randevuyla çalışıyorlar. yakın zamanda onlara da yaptırmayı düşünüyorum

foto çekmeyi unuttum bi iki saate eklerim foto..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

54 dakika önce, Katil Balina :

ön cam 350, iki yolcu ve şoför camı 200 toplamda 550 tl ödedim

bedava... ön cam seramik veya nano denen film mi? hafifi mavimsi yeşilimsi gibi?

55 dakika önce, Katil Balina :

güneşin alnında kısa kolla neredeyse hisetmiyorsunuz.

bahsettiğim film ise, uv lambası ile testi var, renk zaten ışını kesmez, filmin özelliği kesmesi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam ön cam renginde bi değişiklik yok. tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. ısıyı %49 engelliyor gibi bir şey dedi. yan camlar ise atr 20 galiba. onun ısı ve ışık değerlerini de söyledi ama unuttum. arkadaş çok profesyonel dürüst ve  işinin ehli geldi bana, sana bırakıyorum buyur yap dedim 3 saat sonra aldım. yer burası http://www.cam-filmi.com

ankara iskitlerde çağrı yapı ve güvenlik malzemeleri. yotube'da noyan diye bir youtuber var ondan gördüm. 

biraz akşam uzeri oldu ama daha sonra içeriden de  ya da güneşte de çekerim

20180522_192848.jpg

20180522_192815.jpg

20180522_192805.jpg

20180522_192740.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Detay bilgi iyi olur. Yeni araca cam filmi yaptıracağım. Arka taraf fabrikasyon karartmalı. Ön yan camlar için servis 250 tl fiyat veriyor gerci bana 150 tl yaparız dediler. Ayrı bir birim olarak hizmet veriyorlar ve boya koruma ve film uygulamalarını gördüm. Ustaları baya iyi yoksa böyle işleri serviste pek yaptırma taraftarı değilim.Amerikan malı 5 yıl garantili. Hafta sonu servise ugrayıp film ve işçiliklerine bakıp yaptıracaktım ancak 3 saat sürer dediler!... Yoğun olduğumdan bayram sonuna bıraktım.Garibime gitti doğrusu 

Film mevzusunu hakkında detay verirseniz çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

37 dakika önce, vethekim :

Detay bilgi iyi olur. Yeni araca cam filmi yaptıracağım. Arka taraf fabrikasyon karartmalı. Ön yan camlar için servis 250 tl fiyat veriyor gerci bana 150 tl yaparız dediler. Ayrı bir birim olarak hizmet veriyorlar ve boya koruma ve film uygulamalarını gördüm. Ustaları baya iyi yoksa böyle işleri serviste pek yaptırma taraftarı değilim.Amerikan malı 5 yıl garantili. Hafta sonu servise ugrayıp film ve işçiliklerine bakıp yaptıracaktım ancak 3 saat sürer dediler!... Yoğun olduğumdan bayram sonuna bıraktım.Garibime gitti doğrusu 

Film mevzusunu hakkında detay verirseniz çok memnun olurum.

hocam bildiğim her şeyi yazdım. kendilerini  verdiğim linkten arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. tek bildiğim sey şimdilik cok memnun kaldığım. tavsiye ederim tereddütsüz.

şu videoda 16-22. dakikalarda gerekli dedayları bulabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, vethekim :

3 saat sürer dediler!

sürer, yan camlar sökülüp yapılıyor , içeri alması hazılaraması bitirmesi biraz kurumaya beklemesi vs.

Atr 20 denen karanlığın seviyesi,

llumat-tonlar.jpg

mesela ben 75 cilerdenim. zaten kaliteli filmde, yandan bakınca içerisi gözükmez (güneş te keser) dik bakınca da görüş etkilenmez (özelikle yağmurda gece)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

%75 ön cam için bencede çok ideal. Eski arcımda ön cam hariç 3m film vardı çok rahat etmiştim.Uv koruması ve özellikle uzun yolda yan camlardan direk göze gelen güneş beni çok rahatsız ettiği için cam filmi şart. Yaz kış sürekli güneş gözlüğü yanımda ancak oda bir yere kadar. Kollar ve yüze koruma lazım.Ön cam filmi aklımda yoktu bakalım değerlendireceğiz artık. Cam sökülüp yapılıyorsa süre normal o zaman.Bilgilendirme için teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Çağlar Bayur :

ön cam için seramik veya nano denen filmler var, pahalı ama değer. yapılmışını araç üstünde görünce hak vereceksiniz

olabilir hocam, öyle detaylı bi araştırma durumuna girmedim. benim ön cama yapılan sanırım llumar pp 60.

bahsini ettiklerinizin fiyatı ne?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

41 dakika önce, Çağlar Bayur :

en ön cam için İstanbul Lumar bayisinde 650 TL

pahalıymış gerçekten. bundan cok memnun kaldığım için şimdilik böyle devam ederim.

ama daha sonra geri kalan camları da yaptırmayı düşünüyorum. 

bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, Katil Balina :

arkadaşlar bugün ön cama ve ön kapı camlarına cam filmi yaptırdım. 

llumar yetkili bayisi galiba, onlar uyguladı. ön cama uygulanan film renksiz. ısı ve ışık olayında bir sürü özellikten bahsetti ama tam hatırlamıyorum:) ön cam 350, iki yolcu ve şoför camı 200 toplamda 550 tl ödedim. daha önce de vardı film ama yasak dolayısıyla söktürmüştüm. orada çok fark etmiyordu ama bunda inanılmaz fark etti. güneşin alnında kısa kolla neredeyse hisetmiyorsunuz. filmler arasında bu kadar fark olması gerçekten inanılmaz. plasebo değildir umarım:) bu arada yapan arkadaş karartmali camların bir işe yaramadıgını korumali olmadıgını söyledi. zaman olmadığı için yaptıramadım çünkü randevuyla çalışıyorlar. yakın zamanda onlara da yaptırmayı düşünüyorum

foto çekmeyi unuttum bi iki saate eklerim foto..

Hayırlı olsun arkadaşım..  llumar ciddi anlamda kaliteli ve oldukça hissedilebilir farklılıklar yaratıyor.. Sizin gitmiş olduğunuz yerden bende fiyat aldım ön iki ve arka bagaj camına 350 TL fiyat verdiler, oldukça pahalı bulduğum için bir kaç yer araştırıp fiyat ve orjinal ürün hakkında detaylı bilgi aldım ki 200 TL ye belirtmiş olduğum camlara orjinal llumar  yaptırdım.. Yaptırmak isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmeden llumar orjinal cam filmini gönül rahatlığıyla taktırabilirler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Yasakkent :

Hayırlı olsun arkadaşım..  llumar ciddi anlamda kaliteli ve oldukça hissedilebilir farklılıklar yaratıyor.. Sizin gitmiş olduğunuz yerden bende fiyat aldım ön iki ve arka bagaj camına 350 TL fiyat verdiler, oldukça pahalı bulduğum için bir kaç yer araştırıp fiyat ve orjinal ürün hakkında detaylı bilgi aldım ki 200 TL ye belirtmiş olduğum camlara orjinal llumar  yaptırdım.. Yaptırmak isteyen arkadaşlar hiç tereddüt etmeden llumar orjinal cam filmini gönül rahatlığıyla taktırabilirler..

teşekkürler hocam. benim orada yaptırmama neden olan şey pek cok yerde sahte llumar film olduğu yönündeki dedikoduydu. güvenilir yerden yaptırdıysanız sorun yok tabi. hayırlı olsun. bu arada ben de arka kapılar ve arka camı da yaptıracam. aynı markadan devam etmeyi düşünüyorum. yaptırdığınız yeri paylaşırsanız bakmak isterim..

teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Katil Balina :

neden olan şey pek cok yerde sahte llumar film olduğu

lumarın gerçeği 10 adet se, sahtesi 100 adet piyasada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Katil Balina :

teşekkürler hocam. benim orada yaptırmama neden olan şey pek cok yerde sahte llumar film olduğu yönündeki dedikoduydu. güvenilir yerden yaptırdıysanız sorun yok tabi. hayırlı olsun. bu arada ben de arka kapılar ve arka camı da yaptıracam. aynı markadan devam etmeyi düşünüyorum. yaptırdığınız yeri paylaşırsanız bakmak isterim..

teşekkürler

Teşekkürler arkadaşım .. Söylediğiniz gibi bir çok yerde sahte llumar vb ciddi markalarin fason ürünleri var. Orijinal olarak tahmin inandığım için yaptırdım . kutudan açılın yapıldı ayrıca filmin ortasında llumar hologramı var ve işçilik çok iyi ayrıca da 5 yıl garanti veriyor.

Bahsetmiş olduğum yere gidip konuşabilirsiniz ve ayrıca benim yaptırıp memnun olduğumu iletirseniz de yardımcı olur sahibi olan arkadaş. 

Link https://g.co/kgs/bjeVTh

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...