Jump to content

MTV 2018-Temmuz (2.Taksit) Banka ve Firma Kampanyaları


İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yine Yeniden Bir MTV Taksit ödemesi daha geldi. Malum artık Banka Kredi Kartlarının Bir takım kampanyaları oluyor. Bu başlığı açarak buradan paylaşabiliriz bu ilgili kampanyaları.

Sonax & Ykb World kartın artık geleneksel hale gelmiş olan yine yeni bir kampanyası var. Ama bu sefer kampanyada yer alan ürün-hizmet farklı. Daha önceleri hep boya koruma-parlatma olurdu. Bu seferki ürün-hizmet detaylı iç ve motor temizliği+ozonlo sterilizasyon hizmeti.

0zngER.jpg

Görüntünün olası içeriÄi: yazı

Kampanya Koşulları

https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/mtv-odemelerinde-2-taksit-firsati/s-23/c-8460

 

 • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MTV ödemelerine ücretsiz 2 taksit, GarantiPay ile 3 taksit! Üstelik mediamarkt.com.tr’de ekstra %10 indirim!

3 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, garanti.com.tr ve BonusFlaş üzerinden yapan müşterilerimiz ücretsiz 2 taksit fırsatından yararlanacaktır. Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden, Mobil Ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girilmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Üstelik ilgili kanallardan gerçekleştirilen tüm MTV ödemelerinde mediamarkt.com.tr’de geçerli tüm ürünlerde anında %10 indirim fırstatı!

MTV ödemesini nasıl yaparım?

Garanti Cep : İşlemler > Ödemeler > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıtlar Vergisi

Garanti İnternet : Ödeme > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıt Vergisi

Garanti.com.tr : Hızlı Öde, Hızlı Al > MTV/Trafik Cezası Öde

BonusFlaş : Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme

İndirimden nasıl faydalanırım?

İndirim kodları, MTV ödemesinin ardından SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan indirim kodunun mediamarkt.com.tr adresindeki sepet adımında “İndirim Kodu” alanına kişiye özel üretilen kodun girilmesi gerekmektedir.

Kampanya Detayları

 • 1 - 31 Temmuz 2018  tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri, BonusFlaş veya gib.gov.tr üzerinden yapan müşterilerimiz mediamarkt.com.tr’de geçerli tüm ürünlerde anında %10 indirim kazanacaktır.
 • 3 - 31 Temmuz 2018 Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’ leri, garanti.com.tr ve BonusFlaş üzerinden yapan müşterilerimiz ücretsiz 2 taksit fırsatından yararlanacaktır.  gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden, Mobil Ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girilmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Garanti Cep, Garanti İnternet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’ler ve BonusFlaş’tan yapılan ödemelerde tek ödeme ve 2 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
 • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den Mobil ödeme altında GarantiPay seçilerek ödeme yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait gelen bildirimi açıp onaylayarak ya da “Ödemeler” menüsünden GarantiPay ile Ödeme adımında bekleyen işleminizi onaylayarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ücretsiz 3 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilir. BonusFlaş’ta işleme “Peşin” onay vermenizin ardından işleminiz otomatik olarak 3 taksite bölünecektir.
 • Kampanyadan Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Bonus Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kart sahipleri faydalanabilir.
 • MTV borcunuzu SMS ile sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. 
 • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
 • BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden ödeme sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.
 • İndirim kuponlarının son kullanım tarihi 31 Ağustos olup, kupon 3000 adet ile sınırlıdır. Kupon kodları başka kupon kodu ve mağaza kampanyaları ile birleştirilemez sadece mediamarkt.com.tr’deki diğer kampanyalar ile birleştirilebilir.
 • Her kullanıcı bir kupon kodunu , tek alışverişte 1 kez kullanabilir.
 • Kampanya, kullanıcıların login ( site üyeliği mevcut kullanıcılar ) kullanıcı olması durumunda aktif olacaktır. Üyeliği olmayan kullanıcılar kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
 • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez
 • Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.
 • garanti.com.tr üzerinden yapılan ödemeler sadece Garanti kredi kartlarıyla gerçekleştirilebilir.
 • MediaMarkt Turkey Ticaret Limited Şirketi  ürün , fiyat değişimi yapma hakkını saklı tutar.
 • Garanti Cep’e Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlardan girilebilir.
 • MediaMarkt Turkey Ticaret Limited Şirketi  ve Türkiye Garanti Bankası A.Ş gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.”
 • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

 Paylaş

×
×
 • Yeni Oluştur...