Jump to content
hsn hsn

2. Nesil Mazda 6 Yedek Parça sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

hsn hsn

İyi günler,

2009 mazda 6 otomatik vites aracıma yedek parça bulmakta sıkıntı çekiyorum.

Ankara'da basit bir iç aks körüğünü bulamadım. servisi aradım dışarıda tanesi 30 TL ye satılan körüğe 325 TL dedi.

Ankara'da mazda 6 nın parçalarını bulabileceğim parçacı var mı? Nerelere bakabilirim. Bundan önceki 626 97 model ve mazda 6 2005 model araçlarımda sıkıntı çekmemiştim. Ancak bu aracımda yedek parça sorunu yaşıyorum. Bulabilsem motor kulaklarını da değiştirmeyi düşünüyorum.

Yedek parça konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

ankara'da yedek parça bulabileceğiniz yerleri @Katil Balina söyleyebilir. oradan da sonuç çıkmazsa istanbul'dan @Zealot fikir verebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

motor kulakları konusunda yardımcı olabilirm. elimde sağlam temiz çıkma kulaklar var..   arızalı olan hangsiyse söyleyebilrsinz

iç aks körüğü de bulunur. bulunamazsa başka markanın ki de uyabilir. çok özel bi parça değil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir
2 hours ago, hsn hsn said:

İlginiz için teşekkürler,

@Zealot a ve @Katil Balina ya özelden sordum burayı çok meşgul etmemek için.

amacımız zaten burayı meşgul etmek. başka bir üyenin de ihtiyacı olacağını düşünerek; deneyimlerinizi buradan paylaşmanızı rica ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.